SIMIRádce

wiccare

Profil

Dobrý den.

Vítám Vás v mém obchodě. 

Pro začátek několik důležitých informací. 
Přijímám objednávky ze zahraničí, preferuji ale v tomto případě platbu přes paypal. Pokud chcete tento způsob využít, připište poznámku k objednávce, zašlu vám potřebné údaje. Paypal si účtuje poplatky za převod - mírně se tedy může zvýšit ceny (v řádech korun). Platbu přes paypal můžete využít i v rámci ČR. Je to rychlé a bezpečné.

Zboží odesílám do pěti dnů od přijetí platby. Musím na poštu daleko, takže se často stává, že čekám na platbu jiné objednávky, abych odeslala vše najednou a nemusela na poštu dvakrát. Od září bude odesílání rychlejší - otevřou konečně pobočku u nás.
Možnost dárkového balení za poplatek - individuální služba. Vystavím vám zvlášť zboží - Dárkové balení. Cena bude stanovena, podle vašich nároků. Jsem i grafik - mohu dodat přáníčko na míru ke šperku apod.

Zboží posílám v bublinkové obálce (šperky) nebo v krabičce - obsah je zajištěný novinami a bublinkovou fólií (sklenice). Vždy doporučeně. Nezasílám na dobírku.

Možné osobní předání v Praze - pak je samozřejmě poštovné zdarma - o tuto možnost piště v poznámce u objednávky nebo zprávou předem. Preferuji předání na Lužinách, Dejvicích či v centru. Ale po domluvě možné i jinde. Jezdím často na trhy i mimo Prahu - můžete sledovat můj facebook: https://www.facebook.com/wiccart , kde pravidelně zveřejňuji, kde zrovna budu prodávat (také možnost osobního převzetí). Navíc vyhlašuji různé slevy, soutěže a give away.

Výměna zapínání, či náušnicových háčků za osteofix/chirurgickou ocel je vždy po domluvě možná. I dodatečně se lze dohodnout, když zjistíte že Vám nějaký kov vadí až po zakoupení a vyzkoušení. 

Vrácení zboží bez udání důvodu je možné do 14ti dnů po obdržení. Zboží musí být nepoškozené, čisté. Náklady na doručení zpět k prodejci hradí nakupující. 
Pokud se něco přetrhne, ulomí, opotřebuje - napište mi, domluvíme se na opravě či výměně. Zapínání a kovové komponenty vyměním zdarma (jen za poštovné). Ráda vám vyhovím i po uplynutí dvouleté záruční lhůty. Pozor záleží na konkrétních situacích. Každá situace se musí vyhodnotit.

Přeji pěkné nakupování

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)