SIMIRádce

8866

Profil

Vítám Vás v mém obchůdku,

jmenuji se Šárka a dovoluji si vám představit své výrobky, které vytvářím ubrouskovou technikou decoupage. Asi před rokem jsem vyzkoušela ubrouskovou metodu na obrázku a natolik mě uchvátila, že už jsem nepřestala. Teď se pokouším zdobit co se dá.

Každý výrobek je originál, takže jsou možné drobné odlišnosti od fotografií, např. mírně odlišný odstín podkladové barvy nebo jinak položený ubrousek apod.

Obrázky záměrně nevkládám do rámečků, ale zdobím pouze jejich okraj. Kdysi jsem podobné obrázky bez orámování viděla a velice se mi zalíbily - je to zase něco trošku jiného než obyčejně zarámovaný obrázek a tyto obrázky mi připadají jakoby přírodnější, přirozenější ... prostě mají "něco do sebe" a vypadají zajímavě!

Mohu vám vyrobit i výrobky přímo na přání a s daným konkrétním motivem dle vaší představy - vše záleží na domluvě. Do své nabídky budu postupně přidávat další výrobky, které průběžně vyrobím.

Pokud máte zájem o již prodané zboží, tak mi napište vnitřní poštou a já pro vás vytvořím nabídku :)

Děkuji Vám za vaši event. přízeň a pokud se rozhodnete pro nákup některého z mých výrobků, budu velice ráda a již nyní Vám popřeji - ať vám moje dílka dělají radost!!!

Přeji Vám příjemné pokoukání.


Způsob dopravy

Zboží zasílám českou poštou jako doporučený balíček. Zboží bude odesláno maximálně do tří dnů od připsání platby na účet prodávajícího. Ihned po odeslání zboží je nakupující informován a je automaticky zasláno číslo podacího lístku, pro případnou kontrolu stavu zásilky. Způsob platby - bankovním převodem na účet prodávajícího. Pokud budete objednávat více zboží, tak se poštovné nesčítá, ale platí se pouze jedno poštovné - dle platného tarifu ČP.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)