SIMIRádce

abreq ad habra

Profil

Jmenuji se Květa, miluji zvířata, přírodu a rukodělnou tvorbu. Osobně se věnuji drátování a výrobě přírodních mýdel šetrnou metodou za studena.

Nejvíce se věnuji svým zvířátkům. Mám doma chrty ( whippety ), se kterýma jsem sklízela úspěchy na dostizích i výstavách, dnes to jsou již starší dámy a tak se touláme přírodou. Dalšími miláčky jsou naše kočička Dora a kozy Barunka a Saaba. U kamarádových rodičů se starám o 3 sportovní koně, se kterými nejraději podnikám vyjížďky do lesů, ale nemůžeme se vyhýbat i tvrdé práci na jízdárně, aby měli koníci skvělou kondici a byli zdraví. Na koních jezdím od 8 let a je to pro mne droga:) Bez zvířat si nedokážu představit život, ale protože jsem obdivovatelem starých řemesel a dovedností, tak jsem se pustila i do ruční tvorby.

Drátování je pro mne příjemnou relaxací. Vždy jsem na jarmarcích obdivovala práce dráteníků, až jsem se rozhodla nakoupit si nářadí a materiál a zkoušela jsem tvořit. Byla jsem velmi překvapená, co vše je možné vytvořit. Nyní se věnuji hlavně šperkům a drátování keramiky.

Velikost náramků a prstýnků mohu upravit dle přání kupujícího.

Mýdlařina se pro mne stala nutností, protože mám citlivou pleť a běžná kosmetika mi dělala problémy. Nejdříve jsem si na pleť kupovala za studena lisované oleje a přírodní krémy, ale pokud jsem je zapomněla použít, měla jsem pleť vysušenou. Potom jsem vyzkoušela přírodní mýdla a nastala velká změna k lepšímu. Dnes používám pouze přírodní produkty a mýdla si vyrábím sama. Zjistila jsem, že po koupeli se nemusím mazat tělovým mlékem, protože moje mýdla obsahují rostlinné oleje a kůže se nevysouší. Takže díky mýdlům již používám pouze přírodní krémy na obličej a ruce, protože to jsou části těla, které jsou nejvíce vystaveny vnějším vlivům. Moje mýdla jsou vyrobena metodou za studena, aby se zachovala kvalita olejů a příměsí jako je domácí kozí mléko, domácí med a bylinky.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)