SIMIRádce

adrianet

Profil

Právě jste zavítali do kouzelného světa barev a jisker. Do světa, ve kterém je každá žena unikátní, tajemná, půvabná a svá.

  Tvorbě šperků se věnuji již přes pět let. Po dlouhou dobu to byl především můj koníček a zdroj vánočních dárků, ale v současnosti se z toho stává můj denní chléb. Tvorba mě tak pohlcuje, že věnovat se něčemu jinému je téměř nepřípustné. Do svých výrobků dávám vše, celou svou duši, své sny, své přání, aby každá žena byla sebevědomá a objevila svou neobyčejnou krásu.

  Při tvorbě používám výhradně české skleněné perle, pro které si jezdím přímo k jejich výrobcům. Při výběru materiálu jsem velmi důkladná a snažím Vám přivést vždy to nejlepší. Miluji barevnou svěží eleganci a snažím se v takovém duchu vyrábět i mé šperky.

  Pokud máte alergii na obecné kovy a líbí se Vám některých z mých šperků, nebojte se mne oslovit, určitě něco vymyslíme. To samé platí pro ty, kteří by si rádi ode mě nechali vyrobit šperk přímo na zakázku. Tvorba na přání mě velmi inspiruje a posouvá dál.

  Pomalu ale jistě dosahuji úspěchů. Jsem součástí realizačního týmu Transformation of beads, který byl stvořen z mladých lidí k účelu obnovení bižuterní tradice v České republice. Můj náhrdelník, který byl stvořen v rámci projektu, byl k vidění na výstavě Eclat de mode - Bijorhca v Paříži. Zároveň jste náhrdelník mohli spatřit na Fashion Weekendu v Praze 2011, kdy se prošel po největším mole v Evropě a ve stejný termín jsem prezentovala svou tvorbu na prvním ročníku Glass Art Festivalu v paláci Kinských na Staroměstském náměstí.

 

  V roce 2012 se značce by Adrianet dostalo obrovské pocty a mé šperky byly součástí luxusní módní show Top Secret 2012.

  V současné době se snažím své výrobky rozšířit do obchodů po celé republice. Proto mě možná občas někde zahlédnete. :-)

  Jsem vlastněna jednou kočkou, ale snažím se při balení výrobků být pečlivá, aby balení neobsahovalo ani jeden kočičí chloupek.

  Tvořím v nekuřáckém prostředí.

  S jakýmkoliv dotazem se na mě bez obav obraťte, ráda Vám odpovím. :-)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)