SIMIRádce

aini

Profil

Vítám Vás ve svém obchůdku a přeji krásné pokoukání.


Něco o mé tvorbě

Již na základní škole jsem se věnovala drobným činostem jako je pletení bavlnkových náramků, korálkování, drhání a dalším podobným. Před pár lety jsem se začela více věnovat tvorbě ketlované bižuterie a hlavně šitým šperkům... nyní mě ale zcela pohltila tvorba vlastní drhané bižuterie.

 

Micro Macramé - Drhané šperky

Při procházení zahraničních serverů mě úplně nadchla tato technika a vše co se s její pomocí dá vyrobit. Vzhledem k mé předchozí práci s korálky jsem chtěla tyto kouzelné třpytivé a lesklé drobnosti vložit i do mé drhané práce a věřím že se podařilo. Všechny mé drhané šperky jsou mé vlastní originální návrhy, které jsem sama vymyslela. Jinde je tedy nekoupíte...

K výrobě bižuterie používám speciální silonové šňůrky, které se v zahraničí hojně využívají pro tuto techniku, japonský rokajl té nejvyšší kvality (Miyuki Delica) a kvalitní broušené korálky. Právě díky broušeným korálkům se mé šperky stávají ještě výjimečnějšími, jelikož se na světle nebo na slunci krásně lesknou a třpytí (což na fotkách bohužel není moc znát). Konečné uzlíky jsou pro jistotu zakápnuty lepidlem, aby nemohlo dojít k rozvázání uzlíku a poškození šperku.

Najdete u mne několik základních návrhů, u nichž si můžete zvolit vždy z různých barevných provedení. Každý návrh má své jméno a tak je jednoduše identifikovatelný. Pokud jste si v obchůdku našli vzor, který chcete, ale není v nabídce v takové barvě, která by se vám líbila, mohu pro vás vyrobit šperk na přání. Stačí se mi ozvat poštou a určitě se domluvíme.

Zboží je baleno do dárkového látkového pytlíčku a je tedy jednoduché jej použít i jako originální dárek.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno doporučeně českou poštou a baleno v bublinkové obálce. V Brně se dá domluvit na osobním předání, v tomto případě není samozřejmě třeba hradit poštovné. Pokud máte zájem o osobní předání, napište to, prosím, jako zprávu k objenávce. Jinak bude zboží automaticky po uhrazení ceny a poštovného odesláno.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)