SIMIRádce

akalu

Profil

Vítejte!

Na těchto místech najdete textilní interiérové doplňky, většinou vyrobené technikou patchwork – prostírání, kapsáře, polštáře, sedáky i prošívané deky, tzv. quilty, tedy přehozy na postel, pohovku nebo jen tak do trávy k letnímu pikniku, nově již brzy také art quilty k pověšení na zeď nebo tašky.

Výtvarné tvorbě se věnuji celý život, s patchworkem jsem se však poprvé setkala v USA a Kanadě, kde jsem 12 let žila.  Severní Amerika je protkána bohatou historií a tradicí patchworku a quiltu, především deky se v domácnostech vyskytují zcela běžně a jsou svými majiteli právem milovány pro svou estetickou hodnotu i praktičnost. Lichotí jakémukoli typu interiéru, vyzkoušejte i a uvidíte, že se u vás velmi rychle zabydlí a váš domov získá na kráse, originalitě a útulnosti. 

Každý kus případně set, které nabízím, jsou autorské originály neopakovatelné ve své barevné kombinaci, používám pouze vysoce kvalitní 100% bavlnu domácích i zahraničních výrobců. Výrobky jsou příjemné na dotek, třívrstvé, vyztužené netkanou textilií, takže prostírání hezky drží tvar a na stole se nekrčí, deky jsou měkké a hřejivé, vhodné i pro alergiky. Celek je vždy ozdobně prošitý. 

Pracuji za zakázku, především quilty jsou často šity na míru, máte-li tedy konkrétní představu či požadavek co se rozměrů nebo barevného ladění týče, napište mi, ráda vám vyjdu maximálně vstříc.

Přála bych si, aby i v našich krajích, kde patchwork nemá tak bohatou tradici, postupně našel v co nejhojnější míře svou cestu do vašich srdcí a domovů a nepřestával těšit vás či vaše blízké.

Děkuji za návštěvu a vaši přízeň.

Vaše Lucie K.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)