SIMIRádce

alenaprokop

Profil

 Jsem filmová kritička a vyrábím na objednávku nebo podle vlastní úvahy ženské i mužské šperky inspirované filmy ve stylu "future retro" - náušnice, náhrdelníky a náramky. Filozofie značky, která vznikla před čtyřmi lety, spojuje originalitu, eleganci a humor. Navzdory použitým, vesměs spíše luxusním  materiálům, usiluji o cenovou přístupnost: není důvod, proč by jakákoli žena nebo muž neměli nosit originální šperk, který vyjadřuje a posiluje jejich osobnost.  

Šperky, bezprostředně ovlivněné zkušeností s konkrétními filmy, které se mi líbí, jsou ketlované a navlékané. Každý šperk je originál: stejný udělat nechci - a ani nemohu: pracuji totiž s materiály, do kterých se obtiskl uplývající čas i lidský dotek: s polodrahokamy, minerály, perletí, slonovinou, stříbrem, vintage korálky a ručně upravovanými a patinovanými korálky typu antik glass. Originálem vlastně není každý jednotlivý šperk, ale většinou i každý jednotlivý korálek - drobná poškození a patina mu dodávají neopakovatelnou barvu, tvar a jas. Jsem přesvědčena, že nejen minerály a jiné přírodniny, ale i takové korálky mají svou energetickou sílu. I po koupi se šperky budou nějak vyvíjet a přirozeně stárnout. U korálků (ale i u komponentů) se snažím klást  důraz na jejich český původ. 

Moje zboží včetně už prodaných výrobků můžete vidět na mé stránce na serveru fler.cz (http://www.fler.cz/alenaprokop). Vystavovala a prodávala jsem v dnes už zaniklém butiku Ivany Follové ve Vodičkově ulici a v butiku MarLen v ulici Karoliny Světlé. Teď můžete moje šperky zakoupit v butiku Cvrk. 

Koupí každého mého šperku nepomáháte jen českému sklářskému průmyslu, ale přispíváte i autorce, která pracuje jako filmová kritička na volné noze a bojuje s krizí ve svém oboru. (Pokud se chcete podívat na to, co a jak o filmu píši, provozuji už čtvrtým rokem vlastní, neziskový Alenčin blog na adrese http://alenaprokopova.blogspot.com/).   

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)