SIMIRádce

anairam

Profil

Jmenuji se Mariana - pozpátku Anairam. Píšu pravou rukou, kreslím levou. Počítačovou myš držím v pravé, ale tabletové pero v levé ruce. Vždycky mě bavila matematika, fyzika a chemie. V dětství jsem se chtěla stát vědcem, který bude vyvíjet léky na zákeřné nemoci, ale jak se říká člověk míní, osud mění. Místo chemie jsem vystudovala výtvarný obor na keramické škole a následně intermedia a nová media na Akademii výtvarných umění...

Zdá se, že vše v mém životě vždy musí mít svůj protipól na úplně obrácené straně spektra. Dnes, zatím co Mariana řídí čas kreativního oddělení v reklamní agentuře, Anairam věnuje všechen zbývající  výtvarnému umění, grafickému designu, návrhům potisků triček, ručnímu sítotisku a v neposlední řadě hodinám a hodinám vysedávání u šicího stroje.

Značku Anairam jsem založila v roce 2012 pro svoje potisky triček. Do té doby se můj kreativní svět odrážel na digitálních obrazech (pokud vás moje obrazová tvorba zajímá, Google vám ji najde pod jménem Mariana Jůdová)

Od roku 2012 ušla Anairam pořádný kus cesty, ale o to větší kus vidím před sebou. Anairam je součást mého já, která mě naplňuje opravdovým štěstím. Ráda bych jí postupně věnovala více a více času, až Mariana už nebude mít čas řídit čas ostatních, ale jen ten svůj. Doufám, že se to povede!

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)