SIMIRádce

angellucy

Profil

Vítám Vás na svém obchůdku,

když jsem jako malá začala navlíkat svoje první korálky, netušila jsem, že jim natolik propadnu a stanou se mojí vášní. Začala jsem z nich tvořit pouze takové jednoduché náramky (asi jako každý :)) )a posléze, kdy jsem dostala svůj první tkalcovský rám, natolik jsem korálkům propadla, že jsem vytvářela různé náramky z korálků, několikrát si je i sama navrhla, protože jako asi každá mám ráda originalitu a něco co jen tak někdo nemá. Postupem času mě začali zajímat další věcičky, které by se z korálků daly vytvořit až jsem se dostala k materiálům jako je bavlnka, kůže, scoubidu, drátky...

Bohužel, posléze jsem svoje hobby opustila a po několika letech zase oprášila svoje staré známé zkušenosti a znalosti, takže postupně sem budu přidávat jednotlivé výrobky, abyste měli možnost poznat také moji tvorbu. Protože jedním z mých koníčků jsou břišní tance a sehnat nějaký pěkný obleček byla poměrně fuška, rozhodla jsem se, že si např. takovou podprsenku vytvořím sama, protože ceny podprsenek byly poměrně vysoké a ani neodpovídaly mým představám. Můžete si tedy proto prohlédnout alespoň inspirativně moji tvorbu.
Stále objevuji nové a nové věci, protože mě to baví a protože každý šperk(bižuterie, náramek, náušnice,...) jsou pro mě určitou inspirací ke tvorbě a také je to pro mě určitý relax od všedních dnů a starostí. Takže když mám občas spoustu nevyužitého času,sednu si a začínám tvořit.. Jak už jsem řekla, určitou inspirací jsou mi různé šperky, ale také čerpám z různých stránek a literatury. Kromě toho, že ráda zkouším nové věci, kromě šperků také pracuji s malbou na textil, různými korálky a flitry.

Budu ráda pokud se Vám některý z mých výtvorů bude líbit, potěší Vás, udělá radost, pobaví,... Neváhejte mi napsat svoje komentáře, postřehy i nápady. Velmi ráda odpovím a případně i zrealizuji :)
Z důvodu přehlednosti najdete v blogu veškerou moji tvorbu. :)

Děkuji za pozornost a přeji všem spoustu úspěchů jak inspirativních tak prodejních:))

Mimochodem pokud byste chtěli zaslat zboží i na Slovensko, v takové případě mě prosím kontaktujte a pak už se jen domluvíme na případných detailech (cena poštovného dle množství zboží, ...)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Malé informace k nabízenému zboží:

Veškerá bižuterie, kterou zde najdete je ručně vyrobená. K výrobě jsou použity různé korálky i české výroby (skleněné, kovové, plastové apod...) a pokud jde o bižuterní komponenty, jedná se většinou o bižut. kov stříbrné barvy. K náušnicím ode mě vždy dostanete plastovou nebo kovovou zarážku. V případě zájmu úpravy šperku v jiném rozměru, barvě či zapínání mě neváhejte kontaktovat. Jsem všemu otevřená.

Aby šperky dělali radost Vám a Vašemu okolí delší dobu, zde máte ode mě pár (myslím že i užitečných) rad:

- výrobek je vhodné držet mimo dosah vody (koupání, sprchování,...) a chemických prostředků
- není vhodné s bižuterií spát a používat při sportu
- ukládejte šperky pokud možno do šperkovnice (tma, sucho, prach, … )
-
šperky si vždy nasazujte až po nalíčením, použití parfému, laku na vlasy, … zabráníte tím jakýmkoli změnám barvy použitých materiálů

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)