SIMIRádce

anna57

Profil

Jmenuji se Hana a mým největším koníčkem, kromě mé vnučky, je pletení z papíru. Úplně jsem tomu propadla a je to pro mě jakási forma "drogy". Pletené košíky,tácky,krabičky,bucláčky,ošatky a jiné tvary, mají tu výhodu, že jsou pevné, prakticky bezúdržbové, nedají se zlomit jako proutí, ale nejsou nezničitelné. Lze docílit jakéhokoliv barevného odstínu i tvaru. Záleží jen na vaší fantazii. Jsou pletené na míru, takže krásně zapadnou do vašeho prostoru. Dají se doplnit úchyty a oušky nebo ušitím košilky, která se dozdobí krajkou, srdíčky, knoflíky vším co vás jen napadne. Mají všestranné využití. Navíc je to recyklace a tak se už přečtené noviny vrací zpět do oběhu v jiné podobě. Dno může být vyplétané, lepené ze dvou kartonů, dozdobené ubrouskovou technikou, korkem a nebo jen namořené (nabarvené) záleží na druhu povrchové úpravy. Můžou být i libovolné kombinace barev. Konečná povrchová úprava je vodouředitelným nezávadným transparentním lakem.

Dalším mým koníčkem je pletení a háčkování. Podědila jsem po babičce, která byla dost kreativní. Když byli moje děti malé, hodně se pletlo, protože v obchodech toho nebylo moc k sehnání. Dnes, když jsou moje děti již dospělé, pletu a háčkuji jen tak pro radost. Sami se můžete podívat na ukázky mých výrobků.Pokud se vám moje práce líbí a chtěli by jste zrealizovat váš nápad nebo představu, kontaktujte mě vnitřní poštou a určitě se domluvíme. Přeji všem krásné dny.

Po obdržení zboží, v případě že budete spokojeni, vás poprosím o krátké hodnocení:-)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)