SIMIRádce

atelier lepe

Profil

 

Dobrý den,

vítáme  Vás v prostoru, který nese název Ateliér LEPE. Obývají ho dva tvořivci ze dvou krajin. Lenka z Čech a Peter ze Slovenska. Je to prostor, ve kterém lze kráčet vlastní cestou, s vědomím, že každý člověk je svobodná a originální bytost.

Výrobkům, obrázkům věnujeme jejich správný čas. Klademe důraz na kvalitu a osobitost. Máme poznání, že věci mohou svou krásou tešit i léčit. Rádi bychom se o kousek našeho světa podělili i s Vámi.

Lenka - obrázky

Kresba je mým nejoblíbenějším tancem, nejmilejšími tanečníky pastel s pastelkou. Z tanečních kroků vznikají nové příběhy, obrázky, které se mohou dotknout vnitřního prostoru, vyladit vnější. Někdy jsou určeny pro konkrétního člověka, jindy slouží jako podklad pro ilustraci, pro pozvánku, dárkovou poukázku...

Sáhnu i po barvách na textil, tuší zdobím kůži, rydlem vedu linku, která ukáže tvary v jiném světle. Občas je dobré přizvat odvahu, to když se parketem stává interiér a já vyprávím štětcem na zeď. Snažím se dotknout čistě a lehce toho živého v člověku.


Peter - výrobky z kůže a jiných přírodních materiálů

Venujem sa tvorbe z kože. Ako ozdoby, doplnky používam aj iné prírodné materiály, napríklad drevo, kov, tkaninu.

Pri práci kombinujem použitie starej techniky zdobenia kože s hľadaním nových grafických motívov. Niektoré nápady - podklady prichádzajú zo sna, pre ďaľšie je inšpiráciou príroda. Na mnohých spolupracujeme spolu s Lenkou.

Pri tvorbe nepoužívam žiaden stroj, celé spracovanie ako nákres motívu, rezanie, strihanie, zdobenie, farbenie a šitie je ručná práca, zameraná na kvalitu a osobný prístup. Šitie je drážkové, nedochádza tak k opotrebeniu stehov ako je tomu u bežného - povrchového šitia. Okraje kože sú upravené rezačom hrán, alebo brúsením. Používam kvalitné farby americkej, francúzskej a českej výroby. Každý výrobok je vo finálnom stave ošetrený balzamom na kožu alebo špeciálnym leskom. Výrobky je dobré ďaľej ošetrovať bežnými prípravkami na kožu, napríklad včelím voskom, alebo olejom. Potom Vás budú tešiť roky.

Niektoré šperky si so sebou počas svojho vzniku prinesú príbeh, iné príbehom načúvajú. Spojenie poézie a praktičnosti pre každý deň.

Vítejte u nás.

Doprava:
Česká pošta. Doporučeně. Bublinková obálka nebo karton. Možné i osobní předání v Praze

Platba:
Účet u FIO banky. Platby možné bez poplatku i ze Slovenska.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)