SIMIRádce

banghandmade

Profil

Vítám Vás v mém obchůdku.

Již mnoho let se zabývám výrobou z kůže a provazů pro koně, psy a lidi, a od roku 1991 dodávám své výrobky pro český i zahraniční trh. V široké nabídce produktů převládají pomůcky pro westernové ježdění, volný čas a pro výcvik koní metodou NATURALHORSEMANSHIP.

V omezeném množství produkuju originální ručně tepané a šité výrobky. U svých výrobků preferuji použití kvalitních materiálů, kvalitní provedení a solidní ceny.

Ukázka tepání do kůže a stínování koženého výrobku

Zde nabízím kvalitní kožené výrobky, které jsou originální na českém trhu. Vyrábím kvalitní kožené opasky, které Vám konečně vydrží déle než 3 roky, jsou z pevného kusu materiálu, který se nevytahuje, je pevný, ale ohebný a velice přijemný.

Mezi další kožené výrobky bych zařadila peněženky, kapsičky na pásek, holstery, klíčenky, náramky, westernová bola s pletenými šňůrkami, pásy na kytaru, kožené kabely a další.

Každá kožená kabela je jedinečná a můžu Vám zaručit, že ji nikdo jiný mít nebude, protože vyrobit dva naprosto stejné kusy je nemožné. Je to originální dárek pro myslivce, skauty, dobrodruhy, lidi co chodí do přírody i pro ženy co rády nosí do města něco extra. Každá kabela je originál a  druhou takovou nenajdete!

Moje první kabela

Z provazů vyrábím nejrůznější vodítka pro psy, nebo pro koně. Specializuji se na výrobu spíše koňského zboží jako jsou ohlávky, otěže, mecate a další provazové výrobky.

Z kožených výrobků na koně vyrábím uzdečky, bosaly, otěže, pouta na přední nohy koně, podbradní řemínky, atd.

Jelikož se již od počátku svého podnikání zabývám výrobou kožených výrobků, tak jsem si vymyslela i své vlastní prostředky na ošetření kůže, které vyrábím doma a nabízím jak ke svému zboží, tak i lidem, kteří mají kožené boty, sedací soupravy, tašky a další kožené výrobky.

Balzám na kůži UNIVERZAL byl uspěšně testován Státním zdravotním ústavem, je tedy zdravotně nezávadný.

Prostředek na ošetření kůže

Další prostředky na ošetření kůže které nabízím jsou balzám na kůži EXTRÉM, který má vyšší obsah lanolinu a používá se například na koženou obuv často používanou do hor, nebo za deště.

Zatím posledním výrobkem na ošetření kůže vyrábím olejovou emulzi, která je vhodná zejména na suchou kůži, která nebyla dlouho ničím ošetřována.

Při objednání více zboží Vám bude účtováno pouze jedno poštovné.

Ať se Vám zde líbí a děkuji za návštěvu.

Veškeré zboží, které zde nabízím je vyráběno v nekuřáckém prostředí.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)