SIMIRádce

bedrunka

Profil

Dobrý den.

Výroba šperků z drátu a korálků je už mnoho let můj veliký tichý koníček a téměř terapeutická záležitost, která mi pomáhá odreagovat se po mém hlasitém zaměstnání. 
K výrobě používám nejraději žíhané včelím voskem ošetřené dráty v různých silách, ale vyrábím také z tzv. zubařských drátů či mědi.

Vůbec nepoužívám komponenty, veškeré kovové části šperků si vyrábím sama. Vlastně až na jednu jedinou součástku - a to je zapínání náramků, zde důvěřuji více hotovým karabinkám.

Ulítávám na korálkách. Skleněných. Sklo a světlo je magie v malých třpytivých nicotnostech. Mám doma spoooustu korálků různých barev, velikostí, tvarů a stále přibývají další. Není nic krásnějšího, než se občas prohrabovat mezi těmi malými kapičkami zhmotnělého štěstí.

Takže pokud zatoužíte po nějakém mém šperku, ale nevyhovují Vám korálky /barvou, tvarem, množstvím.../, je pravděpodobné, že můžu nabídnout jiné.

Moc mi nejde focení. Tak, jak mám ráda korálkování, tak nemám v oblibě foťák, ale zlepšuje se to. Mám pocit, že mě focení zdržuje od toho, co mě doopravdu baví, taky mi to moc nejde, nemám zkušenost a praxi. Ale díky korálkům se učím. A snažím. Proto Vás, milí návštěvníci, pěkně prosím - pokud se Vám nějaká fotka nebude pozdávat, napište mi to klidně do komentářů či do pošty. Nejlépe i s radou, co s tím. Děkuji.

Šperky odesílám do 14-ti dnů od data přijetí platby na můj účet, pokud je potřebujete dříve, napište ;)

Bedrunka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)