SIMIRádce

bengala

Profil

 

Vítejte v obchůdku        

O obchůdku:

 Tento obchůdek je pro ženy, slečny i holčičky. Najdete v něm barevný svět módních broží a dalších doplňků na každou příležitost od denního nošení až po svatby pro sebe nebo jako dárek pro blízké.

 I ten nejobyčejnější a nejvšednější den totiž dokáže často rozzářit a změnit k nepoznání nějaká drobnost nebo dokonce blbůstka, která nám vykouzlí úsměv na tváři. V tomto obchůdku tedy nabízím drobné radosti ve formě módních doplňků, které rozzáří třeba šedou šálu, oblíbený kabátek nebo čepici i v nevrlém ránu nebo při pobíhání po městě.

 

 Něco málo o mně:

 Jmenuji se Božena (ale nikdo mi neříká jinak než Boženka) a momentálně jsem studentka umění na Masarykově univerzitě. Několik let jsem závodně tančila latinsko-americké tance a tak jsem propadla třpytu kamínků, korálků a všemožným třpytivým ozdobám, kterých je na takových tanečních soutěžích nespočet. Od toho je také odvozený název „Bengala ", což je ve španělštině světluška, která také svítí stejně jako se třpytí kamínky a korálky.

 !!! Nově možnost: Poskládej si sám !!! 

Ze zde aktuálně dostupných barviček filcu a broušených kamínků Swarovski si můžete sami sestavit jakoukoliv barevnou kombinaci květinky a objednat si ji u mě. Stačí mi pak jen napsat do zpráv o jakou barevnou kombinaci a velikost květu máte zájem, případně si podle již vystavených květinek zvolit například i uspořádání kamínků na perle uprostřed květu a já Vám květ vyrobím. Takto objednaný květ Vám pak vložím na Simiru pro Vás. Květ vytvořím nejpozději do tří dnů, většinou však dříve.

Pro lepší představu se můžete podívat na kytičky, které jsou již v prodeji. Tak uvidíte, jak vypadají jednotlivé barvičky i kamínky reálně „v akci“.

Neváhejte se na mě obrátit, i když zrovna nejsou v nabídce barvičky, které by jste chtěli..pokud to bude možné, pokusím se je sehnat a kytičku Vám po domluvě vyrobit.Mrkající Usmívající se

 

Aktuálně dostupné barvy filcu: 

Mám dokoupené i další barvy a odstíny (například zářivě růžovou nebo losově růžovou, světle šedou, různé odstíny oranžové...), které tu zatím ještě nemám vystavené, takže se nebojte zeptat, i když tu některou nevidíte. 

 

 

Aktuálně dostupné barvy broušených kamenů swarovski:

 


Dodání:

Balíčky odesílám doporučeně Českou poštou co nejdříve po přijetí platby - většinou ještě ten den nebo hned následující pracovní den. Pokud si vyberete více věcí, platíte jen jedno poštovné.

Balení:

 

Květinky posílám dárkově zabalené, nově v ručně vyrobených dárkových krabičkách s ozdůbkou. Květiny tak dochází ke svým novým majitelkám nezmačkané a krásně zabalené, můžete je tedy případně i rovnou podarovat :)

 

Pokud se Vám něco zalíbí, ale budete vědět, že penízky budete mít třeba až za týden (všichni asi čekáme každý měsíc, kdy už bude konečně výplata), tak se nebojte si předmět koupit. Stačí napsat, těch pár dní počkám :)

 

 

Na závěr už jen, přeji hezký den. :o)

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)