SIMIRádce

bogi

Profil

Vítáme Vás v našem obchůdku!

Věci a věcičky, které si u nás můžet koupit nebo prohlížet jsou vyrobené v chráněné dílně. Pracuje v ní 16 postižených lidí, kteří se snaží držet s námi (zdravými) krok. Zaměstnávám lidi, pro které je mnohdy možnost pracovat životním snem a nejvyšším cílem. Snažím se každý den najít práci pro každého z nich, přestože jejich možnosti a schopnosti jsou pro bolesti těla i duše v čase velmi proměnlivé.

Nákupem jakéhokoliv našeho výrobku nás pomáháte držet nad vodou!

Podporujete člověka v nesnázích, který se do nich nedostal vlastní vinou.

Hodnota práce mé dílny se nedá měřit jen penězi. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Snažíme se, aby naše zboží bylo kvalitní a budeme rádi, když Vás potěší. Šijeme divadelní a historické kostýmy na zakázku, kde je vysoké procento ruční práce, vyšíváme, vymýšlíme, kreslíme, přišíváme, navlékáme, malujeme, šijeme, drátujeme, ...

Budeme Vám v našem obchodě nabízet šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, šperky a bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a všelijaké drobnosti pro radost i užitek. Také nějaký ten materiál, kterého jsme nakoupili víc a chceme se s Vámi o něj podělit.

S našimi výrobky se také také můžete setkat na trzích a jarmarcích.

Za svou prací si stojíme. Pokud se stane, že budete se zakoupenou věcí od nás zklamáni, vrátíme Vám bez vysvětlování peníze zpět. Případné opravy do pěti let od zakoupení provádíme zdarma.

Způsob dopravy
Šperky a růžence posíláme dobře zabalené a v bublinkové obálce, věci, které by se mohly pomačkat v pevné krabičce. Pokud spěcháte, můžeme zaslat zboží obchodním balíkem, aby bylo doručeno do druhého dne.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)