SIMIRádce

bonbon

Profil

 

 

 

Vítejte v království ručně vyráběných skleněných korálků - vinutých perlí.

Jmenuji se Dana Kadeřávková, od roku 1999 si hraji se sklem ve svém atelieru ADK. Zde nabízím něco málo ze své tvorby k nahlédnutí a doufám, i k vaší potěše.
Všechny vinutky zakomponované do šperků i ty, které zákazník využije k dalšímu tvoření, jsem vlastnoručně vyrobila z roztavených skleněných tyčí nad sklářským kahanem. Jako výchozí surovinu používám nejčastěji české sklo, kvalitní evropská skla a občas skla efektová dovezená z USA. Už samotná tyčovina je nádhera, čehož důkazem je obrázek v baneru.
Pokud máte speciální požadavek na tvar či barvu, ráda Vám vyjdu vstříc a vyrobím šperk podle vašeho přání. Alergikům mohu za malý příplatek vyměnit háčky z bižuterního kovu za chirurgickou ocel či Ag.
 
 
Další činností, kterou se zabývám, je pořádání kurzů. Za dlouhé roky, po které se této činnosti věnuji, jsem předala lásku ke sklu mnoha nadšencům. Většina z nich vinutí skla propadla a věnuje se mu buď jako své profesi nebo zajímavému koníčku. Nabídku mých kurzů najdete i zde na Simiře.
 
 
Objednávky odesílám obvykle jednou týdně doporučenou zásilkou. Pokud na zásilku spěcháte, napište to do poznámky, vynasnažím se Vám vyhovět.
 
 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)