SIMIRádce

craftykrabicky

Profil

Nechme děti jen tak tvořit, stačí jen pár krabiček

Vítejte v profilu Crafty krabičky, který je určen nejen tvořivým dětem, ale i dospělým, kteří si rádi hrají.

Nabízíme Vám krabičky plné netradičních materiálů pro tvoření a vyrábění, které jen těžko zakoupíte někde jinde v malém množství.

Nechte Vaše děti, aby si z těchto materiálů vytvořily vlastníma rukama něco pro radost!

Máte možnost vybrat si z více druhů krabiček, které obsahují obvykle několik materiálů, které vždy kombinujeme tak, aby se z nich dalo něco zajímavého vytvořit. Často se jedná o materiál, který není běžně dostupný a pro dítě tak bude práce s ním o to zajímavější a následný výrobek bude jedinečným originálem.

Jednotlivé krabičky obsahují kartu s tipy a radami, jak s jednotlivými materiály pracovat, nikdy však nedáváme návod na vytvoření konkrétního výrobku. To necháváme na fantazii malého tvůrce.

Ať Vám a hlavně Vašim dětem naše kreativní krabičky přinesou spoustu radosti a chvíle, kdy zapomenete na čas!

David Heger


Prošel mnohá zaměstnání od výroby loutkových filmů ve studiu Hafan film až po zaměstnání v internetových společnostech Tiscali a Funpower. Je již 22 let je jediným výrobcem Panových fléten v České republice a poslední dobou se zabývá vytvářením autorských, ručně vyráběných, fotografických obrazů na plátně. Je otcem jedné dcery (8 let) a jednoho syna (6 let). Obě děti rády tvoří. Dcera denně pokreslí několik listů papíru a syn neustále vyrábí "stroje a vynálezy".

Diana Pinkasová

Diana

Po absolutoriu oboru Textilní design na Moore College of Art and Design ve Philadelphii se stále věnuje textilnímu výtvarnictví. Spolupracovala s firmou Patio, pro které vytvářela ručně tištěné a tkané polštáře a látky. Dále spolupracovala s firmou Grund a Kolovrat. Od roku 2001 se zabývá vlastní výrobou originálních triček, mikin a hraček. Vystudovala speciální pedagogiku - zakončenou diplomovou prací na téma Interaktivní pomůcky pro výuku. Inspiraci pro Kabičky crafty čerpá ze svých zkušeností učitelky výtvarné výchovy na Základní škole a následně na Základní umělecké škole. Během své učitelské kariéry vedla řadu výtvarných dílen a kroužků pro děti.  Je matkou 3 dětí, které „ prošly jejími mnohými výtvarnými dílnami jako první testovatelé“. Především nejmladší František po svých rodičích podědil lásku k tvoření.

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)