SIMIRádce

danny333

Profil

 Kdo CHCE, hledá ZPŮSOBY. Kdo NECHCE, hledá důvody.

Vítám Vás,...

Jsem kreativní nadšenec, baví mne tvořit z FIMO hmoty.

Mnou vyrobeným předmětům se snažím vdechnout originalitu a jedinečnost. Všechny mé výrobky jsou autorské, pokud ve Vás však i přesto některý z nich vyvolá dojem, že s podobným jste se již někdy setkali, věřte, že jde o pouhou shodu náhod, kdy jedna múza pravděpodobně laškovala s více tvůrci současně... Nemám touhu kopírovat práci druhých, vždy hledám vlastní cestu. Na kolik se mi to daří, už ale posuďte sami...a kritikou netřeba šetřit Mrkající

Věřím, že se Vám budou některé z mých prací libit, a pokud by Vás, nedejbože, přeci jen ovládla neodolatelná touha po vlastnictví některého z mých výrobků, prosím, počítejte v klidu do deseti. V případě, že ani poté Vaše touha po vlastnictví neztratí na intenzitě, dovolím si Vás požádat o prověření dostupnosti Vámi vybraného zboží krátkou zprávičkou. Nabízím své šperky na více serverech a tak se může stát, že Vámi vybraný šperk může být již rezervován jiným dychtivým zájemcem.

Pro případ, že v hlavě či srdci nosíte speciální přání či požadavek, co se šperku týče, nebojte se zkusit mi hodit rukavici, rád ji zvednu a po dohodě na přání vyrobím z FIMO téměř jakýkoliv šperk či deko, u zakázkové výroby, respektuji originalitu, tzn. vyrobím vždy jen jeden jediný šperk (případně sadu šperků) pro Vás... V průběhu výroby nabízím fotokonzultaci mailem.

Ale dosti slov, nyní již vítejte v mém krámku a prosím - netlačte se Mrkající

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)