SIMIRádce

db keramika

Profil

bez fotky

Jmenuji se Daša. Malování keramických čísel je mým nejlepším relaxem. Při vytváření svých výrobků se inspiruji starými keramickými popisnými čísly, do kterých jsem se kdysi zamilovala u nás na jihu Čech, ale s postupem času se spektrum vzorů stále víc rozšiřuje o vlastní nápady. Mou snahou je, aby čísla vypadala autenticky a "staře", proto používám i tradiční techniku malby pod glazuru, kde je každý tah štětcem vidět. Moje výrobky se můžou vzájemně mírně odlišovat v odstínu barvy, který je dán výrobním procesem.

Každé moje domovní číslo je originál šitý na míru konkrétního člověka a domu, na který bude číslo umístěno. U všech vzorů je možné mezi sebou libovolně kombinovat grafické prvky, typ okraje, typ tabulky, číselné i textové řady tak, aby se domovní číslo přibližilo co nejvíc Vaši představě. Pokud budete mít o svém číslu konkrétní představu a ani jeden můj výrobek v mé nabídce ji nebude splňovat, velice ráda se s Vámi domluvím na konkrétním provedení na základě fotky nebo vašeho grafického návrhu.

I když se snažím připravit si "polotovary" (nenamalované přežahnuté cedulky) předem a urychlit tím termín dodání, v některých případech může výroba trvat vzhledem k technologii až 6-8 týdnů. Pokud se chcete na dobu dodání informovat, kontaktujte mně vnitřní poštou.

Toto je vzorník barev, které používám při malování domovních čísel. Pokud se Vám některý můj výrobek v obchůdku líbí, ale chtěli by jste ho v jiné barvě, stačí do objednávky připsat barvu podle vzorníku. V současnosti jsem paletu barev rozšířila ještě o oranžovou, kterou sem časem doplním. 

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ

Domovní čísla vyrábím z pochopitelných důvodů na zakázku. Pro objednání domovního čísla si v nabídce vyberte vzor, který se Vám líbí, vložte tento vzor do nákupního košíku a pokračujte v objednávce. V druhém kroku objednávky mi do políčka Poznámky k objednávce napište údaje potřebné k výrobě čísla -číslo popisné, název vesnice či ulice, jméno (např. Veselkovi). Pokud chcete jinou barevnost či jiné změny oproti vzoru, také to napište do tohto políčka. Pak udělejte závaznou objednávku, kterou Vám obratem potvrdím. POKUD POTŘEBUJETE ČÍSLO JAKO DÁREK, UVEĎTE MI, PROSÍM, DO OBJEDNÁVKY TERMÍN. V případě, že mám větší počet objednávek se dodací lhůta uvedená u zboží se může mírně prodloužit, i když se snažím, aby to tak nebylo.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)