SIMIRádce

dotek hedvabi

Profil

miluji barvy...
miluji krásná místa...
miluji moře....a hedvábí...
MALUJI HEDVÁBNÉ ŠÁLY...
MALUJI OBRAZY...
ŠIJU HEDVÁBNÉ SUKNĚ...

...................................................................................................................................... 

HEDVÁBNÉ ŠÁLY A PLÉDY

Všechny mnou nabízené hedvábné šály a plédy jsem schopna vyrobit v jakémkoliv rozměru (jsem limitovaná šíří hedvábí, která je největší 140cm) a v různých druzích hedvábí. Pokud máte o něco takového zájem, kontaktujte mě vnitřní poštou.

Většina mých šál a plédů nestandardních rozměrů jsou z kvalitního hedvábí HABOTAI 8. Tento druh hedvábí je hustější, kvalitnější a více odolný k běžnému nošení než z PONGE 5 a 6. Standardně jsou u jiných prodejců nabízeny šály z hedvábí právě Ponge 5 nebo 6.

Hedvábí stířhám vždy o něco delší, takže 200cm je celková délka v hotovém stavu (přírodní hedvábí se trochu srazí).

HEDVÁBNÉ SUKNĚ

Sukně zhotovuji téměř vždy na míru, dle požadavků klientky. Všechny sukně vyrábím z kvalitního hedvábí, většinou je sukně bez spodničky, kterou si můžete objednat zvlášť. V nabídce mám sukně krátké i dlouhé, dlouhé v několika variantách.

Přírodní hedvábí má skvělé vlastnosti a vypadá velmi luxusně. Hedvábí je úžasný materiál, který krásně podtrhuje ženskou krásu, lahodí její duši.

......................................................................................................................................

Zároveň chci upozornit, že barvy, které vidíte na obrazovce, se mohou poněkud lišit od skutečnosti, záleží totiž na nastavení Vašeho monitoru u pc. Samozřejmě se snažím o co nejvěrnější zachycení barev.

......................................................................................................................................

.....a teď něco o mně.....

Mé jméno je Lada Věntusová a jsem absolventkou Střední umělecko-průmyslové školy v Praze na Žižkově obor užitá malba…před nedávněm mě kdosi nazval SUPŠANDA :-))) to se mi líbí…

Barvy jako takové mě provázejí a fascinují zřejmě už od narození. Baví mě pozorovat, jak se na podzim listí pomaloučku zbarvuje do krásně teplých žlutozlatých, oranžových a červených tónů…až se v zimě příroda uloží ke svému spánku a nastoupí období modravých a šedivých dnů, aby nabrala sílu k dalšímu novému životu a aby se pak na jaře začala probouzet do svěže lehkých žlutozelených a růžových odstínů… A léto? To je pro mě naprosté barevné hýření, víření a šum…:-)

Přeji hezké podívání a příjemný nákup… Lada

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)