SIMIRádce

doubravka9

Profil 

{#emotions_dlg.rose2}Vítejte všichni , kdož jste nakoukli{#emotions_dlg.rose2}

 

Jmenuji se Lída Doubravová, ale už 40 let slyším jenom na Doubravku. Od dětství ráda tvořím, nevydržím jen tak sedět a nic nedělat, klubíčka se mnou i cestovala. Nejvíc mě bavilo pletení a šití, dnes je to spíš háčkování.

Od mala jsem domů nosila různé kameny, dokonce i z dovolených máme kufr těžší při cestě zpátky, protože je vyplněný kamením. A i v pokročilém věku nevydržím na pláži sedět, ale procházím se s hlavou skloněnou a sbírám a přebírám. A tentýž vztah mám k dřevu, syn je restaurátor a sochař, ráda k němu chodím do dílny nasát tu omamnou vůnu dřeva a hladím ten nádherný materiál.

Jsem milovnice starých věcí, mám ráda věci s příběhem, líbí se mi styl anglického, provensálského nebo toskánského venkova, tam se cítím ve svém živlu. A nejvíc mi učarovala secese. A snad proto, že cínovaný šperk vypadá jako z dávných časů a také pro ty kameny,ve kterých je koncentrovaná energie, jsem propadla kouzlu této techniky.

Miluji přírodu a vše co vytvoří, myslím, že je velký umělec a její výtvory jsou skutečná umělecká díla. Jsem šťastná, že po 40 letech života v Praze, jsem se mohla vrátit zpět do klidu, vůní a barev venkova. A protože si život bez psů neumím představit, je možné, že se nějaký ten chloupek někde najde. Ale snažím se při balení dávat pozor a pečlivě vše prohlédnout.

Zvu vás tedy na prohlídku cínovaných šperků s minerály, sklem, porcelánem nebo keramikou. Šperky se snažím dělat tak, aby nikdy ten cínovaný "kabátek" okolo minerálu nezastínil jeho krásu. Kámen si sám řekne, jak by chtěl být zasazený, nikdy si nic dopředu nekreslím (ani to neumím). Hlavně dbám na to, aby minerál byl vždy ve styku s tělem, jehož teplem se aktivují. Výběr kamínku je také takový malý proces, přehrabuji se v nich a musí mě oslovit i svou energií, kterou ke mně vysílá. A každý den je to jinak.

Pokud byste rádi věděli, jaký minerál je vhodný k vašemu měsíčnímu znamení, nelze to jednoznačně říci. Každý z nás je individualita a i lidé zrození ve stejném znamení mohou být naprosto odlišní. Je důležité, aby vás kámen oslovil, zaujal, aby se vám líbil, protože jenom tak vám bude prospěšný. Pokud si budete vybírat podle znamení, ale kámen vás nijak nezaujme, nebude vám ani prospěšný. Proto jsem přestala psát u výrobků k jakému patří znamení. Budete-li si přát vědět, jaké minerály vám přísluší, velmi ráda vám to napíšu.

Vyrábím pouze ze zdravotně nezávadného bezolovnatého cínu s příměsí stříbra, na cín nebyly zaznemenány žádné alergické reakce. K cínovaným náušnicím dávám afroháčky z chirurgické ocele.

A protože zimní večery jsou dlouhé, není dobře zahálet a tak se tu občas objeví i nějaké háčkované věci.

 

 

Zboží zasílám buď v krabičkách, nebo dobře zabalené v bublinkové folii doporučeně po připsání částky na můj účet.

 


 
 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)