SIMIRádce

duhova hvezda

Profil

Dobrý den, chci Vám představit sebe i svoji zatím malou mýdlárničku….

Jsem člověk, který musí stále něco dělat a když sedím, mám v rukách aspoň nějakou ruční práci – třeba vyrábím brož technikou šité krajky. Jednoduše – můj odpočinek je aktivní. Živí mne finanční poradenství a nemohu říct, že by mě to nebavilo, ale už léta musím dělat něco k tomu. Při práci finančního poradce jsem se vyučila dámskou krejčovou a hned na to jsem nastoupila na VOŠ textilních řemesel, ale tato škola byla „jen“ na 3 roky a musela jsem přemýšlet, co dál. Původně jsem se chtěla naplno věnovat práci, která mne živí, ale nějaký relax potřebuji a letos v létě jsem začala vážně přemýšlet o tom, že budu vařit mýdlo pro Vás – širší veřejnost.

Mýdlo jsem vařila už dřív. Začala jsem první rok na škole – dnes je to pět let. Ta první byla ze sádla s ovocem a s levandulí a asi nikdy nezapomenu na spolužačku Emičku, která se do mýdla chtěla zakousnout jako do cukrátka. Rozdala jsem je totiž děvčatům z ročníku jako vánoční dárky. Mýdlíčka se osvědčila, byla příjemná, dlouho vydržela a hlavně nevysušovala pokožku a tak jsem s výrobou s přestávkami pokračovala a využívala je jako dárečky a pozornosti.

Dnes vařím mýdla jak ze sádla, tak z nejrůznějších rostlinných olejů nebo kombinovaná. Používám i ty zajímavější oleje jako například sezamový, avokádový, lískooříškový, jojobový, ricinový nebo třeba z peciček vinných hroznů. Přidávám do nich bylinky nebo koření, ovoce nebo zeleninu. Ráda vařím i mýdla s velkým podílem kozího mléka, které je úžasným pěstícím prvkem pro pokožku. Vyrábím mýdla krémová ale i hodně pěnivá. Moje mýdla nejsou navoněná. Pokud voní, tak jen po bylinkách nebo koření, které jsem do nich dala. Jen vyjímečně do nich dám nějaký esenciální olej. Je mi to trochu „proti srsti“, ale veřejnost si to žádá. Nicméně vařím je proto, abyste se s nimi myli, ne proto, aby skončila mezi prádlem. Pokud si chcete udělat radost, máte chuť se rozmazlovat a hýčkat, pojďte se na ně, prosím, podívat.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)