SIMIRádce

dzejn2

Profil

 Také už Vás nebaví šály? Cípy, které jsou příliš krátké nebo naopak vlající někde u kolen? Šála, kterou doma pečlivě uvážete a za 10 minut chůze se promění v cosi na krku pletoucí se do uší od kabelky? Geniálním řešení je pak nákrčník - háčkovaný tunel, který se dá jednou či dvakrát omotat kolem krku, nikde se neplete a nepřekáží.

V mé nabídce najdete 3 druhy tohoto módního doplňku - nákrčník na dvojitéomotání kolem krku o rozměru 130/30 cm (pokud není uvedeno jinak),jednoduchý tunel, který stačí jen navléknout a vyrazit ven (rozměry 60x45 cm) a nákrčník na knoflíky, který zapnete dle vlastní fantasie. 

Materiály se snažím používat směsové, většinou je to akryl s merino vlnou,alpakou či angorou. Ale protože znám jedince, kteří se začnou drbat jen při vyslovení slov "vlna" či "merino", v nabídce jsou i čistě akrylové kousky

 

Zbytky příze se snažím upotřebit na brože, které pak barevně ladí s nákrčníky.

 

Je libo fialový nákrčník? K tomu fialovou brož? A co takhle náušnice? Pecky menší nebo raději něco výraznějšího? Na trhu je dostupno tolik krásných zahraničních designových látek, že by byla škoda je nevyužít na potahovanébuttonkové náušnice či brože.

 

Na Vaši další tvorbu nebo jednoduché zdobení můžu potáhnout libovolné množství knoflíků. Stačí vyslovit přání a je předem splněno.

 

Jako poslední výstřelek Vám představuji háčkované portmonky. Na drobné, na kosmetiku, na nepostradatelné drobnosti každé ženy a dívky. Ideální do kabelky na cesty, velikost akorát na rtěnku, zrcátku a pudřenku. 

 

Nezanedbávám ani ratolesti - na jaro, podzim či chladné letní večery jsou k dispozici háčkované duhové čapky. Na jejich výrobu používám především egyptskou bavlnu a bambus. 

Díky za všechny Vaše komentáře a postřehy! Zboží bude průběžně přibývat, bedlivě sledujte a zachovejte mi přízeň ... Ne vždy je čas a chuť vyrazit s foťákem ven. 

 

Máte-li jakékoliv přání, neváhejte se na mne obrátit, vyrobím nákrčník i doplňky dle Vašich představ a tužeb. 

 

Těším se na setkání s Vámi nejen online, ale i na pražských jarmarcích a trzích!

 

Jana

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)