SIMIRádce

eliter

Profil

Dobrý den, nebo ahoj, jak je vám milé.

Vítejte v mém virtuálním krámku, kde najdete vodítka pro vaše psí miláčky, šperky, a v období od podzimu do velikonoc také svíčky ze včelího vosku.

Vodítka - před lety, když jsem si pořídila pejska, nemohla jsem na někoho tak maličkého (700g) sehnat jemné vodítko s malou karabinkou. Tak jsem si vodítko upletla... A pletu a pletu a pletu, třeba i na přání zákazníků, dál...

Svíčky ze včelího vosku - klasické svíčky mi nevoní. Připadají mi umělé. Atmosféru svíček mám ale moc ráda, proto jsem zkusila svíčky "medové". Nadchly mne, a tak je nabízím i vám :)

Šperky - k výrobě šperků a bižuterie jsem se dostala docela nedávno, tak čtyři roky zpět. Korálky jsem měla vždycky ráda, a když jsem objevila zlomky minerálů... byla jsem lapena. :) Korálky mám nejraději ty naše, české skleněné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vodítka a šperky zasílám v bublinkové obálce jako doporučenou zásilku. Svíčky posílám jako doporučený balíček (BA). Svíčky je nutné více zabalit, aby došly v pořádku. Balím je do bublinkové fólie, a krabičku vyplňuji papírem. Doporučený balíček k vám může putovat až 5 pracovních dnů! Pokud budete chtít poslat zboží rychleji, lze po domluvě, ale poštovné bude cca 120,- Kč. Na dobírku neposílám.

 

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)