SIMIRádce

ellity

Profil

Ahoj,
zdravím Vás a jsem ráda, že jste zavítali do mého obchůdku.

Jmenuji se Míša a jsem maminkou dvou úžasných holčiček, Elly a Tiny. Nebýt mých princezen, nejspíš bych nikdy nezačala tvořit, protože bych na to nenašla čas a protože za to vlastně tak trochu můžou, tak jsem obchůdek pojmenovala "po nich" Ellity.

Pracuji s polymerovou hmotou, převážně s fimem. Nejvíce se zaměřuji na šperky a v poslední době i na propisky. Většinu šperků (i propisek) je možné udělat v jiném tvaru nebo barevném provedení, ale jsou i vzory, které prostě znovu udělat nejdou. Ovšem i u duplikovatelných výrobků prosím respektujte, že jde o ruční práci, proto výrobek nikdy nebude naprosto stejný, ale v tom je přece kouzlo ruční práce...

No a protože holky jsou sice zlatý, ale fimovat se s nimi nedá a musím si to nechávat na večer, tak přes den háčkuji. Nejvíce čepičky pro malé princezny. I ty bych Vám ráda ve svém obchůdku nabídla.

Časem bych obchůdek ráda rozšířila o komponenty potřebné k tvorbě (nejen) polymerových šperků, nějaké ty knoflíčky, aplikace a možná... časem... i o nějaká klubíčka i na Vaše motání... smiley

Tak utíkejte vybírat! smiley

Míša

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)