SIMIRádce

elob

Profil

bez fotky
Jmenuju se Ivana a baví mě tvořit a zkoušet nové věci. Jednou z mých vášní je počítačová grafika, které se věnuju už řadu let, i když žádné formální vzdělání v tomto směru nemám.
ELOB je zkratka ze slov "elektronické obrázky". Všechny výrobky v mém obchůdku budou pouze v elektronické formě, protože mi připadá zbytečně drahé, abych to tiskla já a zákazník pak musel platit drahé poštovné. Navíc, když dostanete obrázek v elektronické formě, můžete si jich vytisknout (nebo nechat vytisknout) tolik, kolik potřebujete.
Nejvíc mě baví tvořit vzory a mandaly. Když už jsem jich vytvořila tolik, že zabírají v mém počítači značnou část prostoru, začala jsem hledat způsoby, jak těch vzorů využít a co s nimi dělat. Jeden z nich je nabídnout je ke tvoření ostatním lidem. Doufám, že se moje dílka budou líbit a že brzo uvidím přáníčka, koláže a další tvorbu se těmi mými "obrázky".
Další mojí posedlostí jsou krabičky, takže mě napadlo tvořit krabičky a pokrývat je svými vzory. Hlavně malé krabičky, které se dají vytisknout na jednu čtvrtku A4. Myslela jsem přitom třeba na šperkařky, které určitě občas potřebují nějaké to lepší dárkové balení.

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)