SIMIRádce

fexovka

Profil

Jsem Eva - Pražanda tělem i srdcem, křtěná Vltavou a farářem Vlkem. V minulém století mě vozili po Podolí v krásném proutěném kočáře. Čímž je jasný, že je mi daleko víc, než bych si přála, ale tiskárnu na parte si zatím nehledám a občas si koupím i dlouhohrající desku.
Vdaná jsem už šíleně dlouho, ale ve většině případech to není stížnost. Mám tři kluky, dvě krásný vnučky (odpovídající počet snach),  labradora černýho jako uhel, chátrající chalupu u Rakovníka, byt na Jižáku, jedno vojetý auto a neustálou chuť na steak.
Jediné, co mi kazí náladu je fakt, že mám evidentně málo nemovitostí, nezdědila jsem ani půdní byt v Paříži, ani Kratochvíli, nebo Lány a si právě proto miluju Prahu, Callelu, Tatry i Řím..

Moje tvorba se skládá z korálků, minerálů, drátů, cínu, mědi a bezbřehé fantazie.. v létě převládá šitý šperk, protože se cestuje lépe s krabicí rokajlu, než bednou drátů, pájkou a chemií na patinu :-)
Miluju kvalitní a precizní práci a tu se Vám budu snažit nabídnout. Neváhejte mě kontaktovat, pokud se Vám něco zalíbí a třeba nesedí barva, délka či minerál.. všechno je otázkou domluvy..

Nedokážu Vám slíbit, že jsou šperky vyrobeny v nealergením prostředí, bo jsem holka krev a mlíko a většinou na každém obrázku najdete chlup z našeho labradora. Na korále neprskám, pájku i jehlu držím v pravé ruce a svoji práci se snažím dotáhnout do takové formy, abych se nemusela bát Vám ji nabídnout..

Takže prohlížejte, nakupujte a rádi(y)se vracejte... díky ef

P.S. Vámi zakoupené zboží přijde v bublinkové obálce, pečlivě zabalené do týdne od zaplacení (platí se předem, na dobírku nehraju)
Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)