SIMIRádce

fufu

Profil

Srdečně Vás vítám na mých stránkách!

Jmenuji se Tereza, oborem jsem historik uměnín a mám ráda jakoukoliv ruční práci a tradiční řemesla, protože tak vznikají věci s naprosto jinou energií, které přinášejí větší radost než předměty sériové výroby. Kromě svého oboru se věnuji sportu, fytoterapii, akupresuře, tvorbě z keramické hlíny a výrobě kožených doplňků, které si zde můžete prohlédnout.

Výrobě opasků jsem se začala věnovat, když se mi rozpadl můj jediný pásek a vyvstala tak potřeba pořídit si nový. Zatoužila jsem po opasku, který bude zajímavý, originální a zároveň poctivě vyrobený z pravé kůže a nelepený...   S oblibou dekoruji, mám ráda linie a barvy a tak jsem objevila další pole pro tvořivost. Uvědomila jsem si o jak výrazný módní doplňek se může jednat, jenž dokáže oděv zdůraznit nebo naopak uvést do nového znění, či vytvořit vlastní osobitý výraz. Zkrátka jsem se nadchla pro práci s novým materiálem a i když to byla to byla delší cesta než jsem si myslela, po zdlouhavém hledání, zjišťování a mnoha experimentech s různými nástroji a barvami byly konečně první výrobky na světě. Jelikož v mém okolí se opasky setkaly s velkým nadšením, pobídlo mě to k dalším a dalším výrobkům a k touze věnovat se tomu nadále a nabídnout je také mimo okruh kamarádů.Vzhledem k tomu, že miluju pejsky, vrhla jsem se postupně také na výrobu obojků pro tyhle senzitivní společníky a škálu svých výtvorů hodlám rozšiřovat nadále.

Všechny opasky jsou zhotoveny z jednoho kusu tlusté hovězí usně, což jednak zabraňuje možnosti rozlepování nebo přetrhání švů, a jednak mi umožňuje zdobit výrobky rytím. Jsou kompletně ručně vyrobeny a zdobeny a to ručním prorýváním, malováním a vytlačováním. Některé ještě doplněny originálně kovanou sponou. Také řadu odstínů barev míchám sama. Hrany opasků zatírám speciálním nátěrem na kožené hrany což zabraňuje jejich odírání. Stvořeny jsou s láskou a v omezeném počtu kusů. Pokud vám nebude vyhovovat délka některého z opasků, vyrobím většinu na míru.

Všem přeji mnoho radosti ze života

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)