SIMIRádce

ghendess

Profil

Kdo jsem?

Neposedná Blíženkyně, zarytá fanynka všeho rockového, elfského, originálního, nespoutaného, která nemá ráda omezování a zavedené konvence. Takže i trochu punk se srdcem a duší anarchistického bohéma, která se rozhodla kompenzovat si neustálé nošení černého oblečení a nevýrazných doplňků, výrobou hodně barevných věcí.

A co zde najdete? V prvé řadě originální kabelky, malé i velké, tašky na kočárky, PUBky, obaly na knihy, různé taštičky na drobnosti a drobnosti pro děti.


Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v obchodě www.simira.cz/ghendess od 1.1.2014

Objednání zboží

Kupní smluva vzniká odesláním objednávky nakupujícím a jejím potvrzením prodávajícím.

Ceny jsou uváděné v CZK a včetně DPH

Platba za zboží

Platba se provádí na účet (FIO banka), který je kupujícímu zpřístupněn po potvrzení objednávky. O přijetí platby je kupující vyrozuměn. Pokud není platba připsána do 14 dnů od potvrzení objednávky, prodávající objednávku stornuje a znovu vystaví zboží k dalšímu prodeji

Dodací lhůta

Zboží je odesíláno doporučeně prodtřednictvím České pošty nejdéle druhý pracovní den od připsání platby na účet. V ceně je zahrnuto i adekvátní pojištění a balné. Po dohodě s kupujícím je možné zvolit jiné služby České pošty – Balík do ruky za poplatek 100 Kč nebo službu EMS za poplatek 140 Kč, kde Česká pošta garantuje doručení do druhého pracovního dne.

Převzetí zboží

Prodávající doporučuje pečlivou kontrolu přebírající zásilky a pokud je poškozena, nepřebírat ji a kontaktovat prodávajícího. Součástí zásilky je faktura za objednané zboží.

Zboží na zakázku

Pokud si kupující přeje vyrobit zboží na zakázku, kontaktuje prodávajícího vnitřní poštou. Společně se domluví na typu, vlastnostech a ceně zboží. Na výrobu má prodávající lhůtu 2 – 3 týdny v závislosti na dostupnosti materiálu. Po domluvě s kupujím lze lhůtu změnit. Po vyrobení zakázky zboží vystaví a rezervuje ho na kupujícího. O tomto kroku je kupující informován vnitřní poštou, kam uvede přímý odkaz na zboží

Odstoupení od smlouvy

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, a vrátit ho. Kupující je povinnen o tomto kroku prodávajícího neprodleně informovat např. vnitřní poštou. Zboží zasílá zpět nepoškozené, nepoužívané, neušpiněné a bez vad zabalené tak, aby při jeho přepravě nedošlo k jeho poškození. Zboží zpět nelze zaslat na dobírku. Částka za zboží bude kupujícímu odeslána na účet v den, kdy dojde k jeho převzetí prodávajícím. Náklady na doručení hradí kupující.

Reklamace

Prodávající odpovídá za prodávané zboží. Zákonná záruční lhůta je 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží. Pokud se u zboží projeví odstranitelná vada, má kupující nárok na výměnu nebo jeho opravu. Pokud se vyskytne vada neodstranitelná, má kupující nárok na přiměřenou slevu nebo na odstoupení od smlouvy. V případě oprávněné reklamace má kupující nárok na kompenzaci poštovného, pokud se jedná o reklamaci neoprávněnou, kupující hradí poštovné na vlastní náklady. Záruka se nevztahuje na poškozené zboží ze strany kupujícího. Informace o údržbě je automaticky přiloženo v písemné formě do balíčku s objednaným zbožím, případně je zasláno vnitřní poštou.

Osobní údaje

Prodávající se zavazuje, že osobní údaje o kupujícím (jméno, adresa, telefon) nikterak nezneužije a použije je jen na nezbytné úkony potřebné k prodeji zboží.Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)