SIMIRádce

gianelle

Profil

Korálky od Gi

Šité šperky, originální bižuterie, kurzy korálkování

Kdo jsem?


Jsem ne zcela typická ženská, v korálkovém světě známá jako Gi nebo Gianelle. Netajím se svými s geekovskými sklony a blízkým vztahem k IT, jsem zarytý fanda rally a automobilového sportu, škodovácký patriot, šílená korálkářka, která nezná slovo "nenositelné" a ráda své umění předává dál, BOFH-style administrátorka diskuzního fóra, občasná blogerka/grafomanka, hrdá majitelka smečky koček a tak trochu trekkie. Mám vlastní vrtačku, hudba osmdesátých let mi způsobuje mráz běhající po zádech, ráda zpívám ve sprše a lozím po stromech, očumuju auta na parkovištích, manikúru si dělám štípacími kleštěmi a cvakátkem na nehty stříhám nitě, nejraději tvořím v noci a spávám s notebookem v posteli a kreativita je mým pohonem.

Co dělám?


Od malička jsem vyrůstala v "kutilském" prostředí a sama jsem měla od útlého věku tendence něco vymýšlet a tvořit a mojí pozornosti neunikl snad žádný materiál - papír, dřevo, oblázky z potoka či keramická hlína, musela jsem si prostě vyzkoušet všechno. Jednoho dne jsem tak objevila korálky, pozinkovaný drát a rybářský vlasec a můj osud byl zpečetěn ...

Postupně jsem vyměnila vlasec za lanko a lanko za nit a prokorálkovala jsem se až ke "královské disciplíně" - technice beadweaving neboli "šitému šperku" - starobylé technice spočívající v ručním sešívání drobounkých korálků jehlou a nití.

V mém obchůdku najdete především velké a výrazné šperky šité ze skleněných korálků české (Preciosa) a japonské (TOHO, Miyuki) výroby, ráda zpracovávám minerály a polodrahokamy, najdete u mne šperky s etnickým nádechem, ale také high-tech styl, kde se naplno projeví ta geekovská část mého já.

Každý takovýto šperk je originál, za jehož vznikem stojí hodiny a hodiny práce a pečlivě vybíraný materiál.

Ráda také předávám své zkušenosti na kurzech korálkování (vedu kurzy v různých městech ČR - většina mých kurzů je zaměřena na šití z korálků, ale můžeme se také potkat na kurzech korálkování pro začátečníky, práce s hmotou Fimo a křišťálovou pryskyřicí  ), vytvářím návody, příležitostně přispívám do časopisu Korálki, administruji internetové diskuzní fórum o korálkování a spolupracuju s několika korálkovými obchody, aktivně se podílím na dění v české korálkářské komunitě a organizuji srazy, setkání, soutěže a pobytové kurzy.


Vstupte tedy a pokochejte se mou aktuální nabídkou šperků, kurzů, návodů i materiálu, jste vždy vítáni. Máte-li nějaké speciální přání a nebo vám u mně v obchůdku něco chybí, neváhejte a kontaktujte mně, pokud to bude v mých silách, pokusím se vám vyjít vstříc.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)