SIMIRádce

handmade by jeane

Profil

Již od malinka jsem stižena rukodělnými pracemi. Jako osmiletá jsem se pustila do pletení na panenky, pokračovala šitím a vyšíváním. Když se narodily dcery, oplétala a obšívala jsem je od hlavy k patě, kupovala jsem jen boty, punčocháče a spodní prádlo.

Když dcery vylétly postupně z hnízda, vrhla jsem se na další tvořivost, např. decoupage, mozaiku, malování na trička, nejvíce mě však chytil pedig. Jako poslední přišla další závislost, a to patchwork.

Rukodělné práce mě maximálně uklidňují.

Protože se v mých rukou stvořené výrobky začínají doma kupit a panelový byt rozhodně není nafukovací, rozhodla jsem se je nabídnout těm, kteří mají plné zuby dovozu z Číny, nemají však na rukodělnou tvorbu buňky nebo čas.

Pokud se Vám něco líbí, neváhejte a objednejte. Pokud zboží tak úplně nevyhovuje Vašim požadavkům. nebojte se optat, můžeme se domluvit.

PEDIG - DOPRODEJ

V posledních letech se velmi výrazně zvedla cena pedigu. Byly doby, kdy se dal 1 kg pořídit za 260,- Kč. Dnes se pod 450,- Kč za stejné množství nedostanu.
Proto jsem pro výrobky, které jsou pleteny z pedigu za "staré" ceny vytvořila samostatnou kategorii Dekorace z pedigu - doprodej. Za tyto ceny již košíček z pedigu nikdy nekoupíte.
Na tyto výrobky navíc nyní poskytuji množstevní slevy. Při koupi 2 kusů činí sleva 10%, při koupi 3 kusů 20% a při koupi 4 a více kusů dokonce 30%.
Máte-li v úmyslu koupit více košíčků z této kategorie, napiště mi to před uskutečněním objednávky vnitřní poštou. Vystavím vám slevový kupon, který pak uplatníte v objednávce. Tato možnost platí jen pro registrované (pro neregistrované nelze slevový kupon vystavit).

DOPRAVA

Poštovné uvedené u mých výrobků je veskrze orientační. Skutečná výše se odvíjí od velikosti objednávky a tarifů České pošty.

Výrobky z pedigu:
Cenný balík Česká pošta - baleno do kartonové krabice.
Pokud výrobek obsahuje sklo, připočítávám příplatek Křehké 25,- Kč.

Patchworkové výrobky:
Cenný balík Česká pošta - baleno převážně do pevné plastové obálky.
Drobnější výrobky (ubrusy, prostírání) možno poslat jako Doporučený dopis Česká pošta.

K poštovnému připočítávám balné 10,- Kč

Vedle České pošty, která před nedávnem své služby velice výrazně zdražila, nabízím i možnost zaslání přes Zásilkovnu. Chcete-li využít zaslání na některou z poboček Zásilkovny, připište mi to k objednávce.

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)