SIMIRádce

hawah72

Profil


Zdravím všechny Usmívající se

Keramika mě zajímala od mládí, ale tak nějak se naše cesty ne a ne protnout....až jednou moje hodná sestřička mě k narozeninám obdarovala zaplaceným kurzem keramiky. No, přiznám se - nejdřív jsem byla rozpačitá, říkala jsem si, co tam budu mezi ostatními - již zručnými - tvůrci dělat, budu se jen ztrapňovat tím, jak mi to nejde....nicméně jsem samozřejmě přišla a byla jsem hned po prvním kurzu lapena. Práce s hlínou mi natolik učarovala, že jsem začala spřádat plány na zakoupení vlastní pece. Ale ta cena!! Ouvej, ouvej...to budu dlouho šetřit!

Čas pomalu plynul a všichni blízcí již o mém velkém přání věděli. A teď přijde to nejdůležitější - mám skvělou sestřičku a švagra a díky nim se mi splnil můj velký sen již nyní. Ke kulatinám jsem dostala keramickou pec, slzy a dojetí nebraly konce a sotva jsem se z toho obrovského překvapení zberchala, tak jsem se pustila do tvoření.

Takže - jsem absolutní amatér, s tím tedy, prosím, budoucí kupující určitě počítej. Tvořím ve volném čase s velkou radostí, je to pro mě skvělý relax a tak snad jen aby se mi zaplatily náklady a aby časem domácnost nebyla zasypána keramikou až po půdu, rozhodla jsem se své výrobky nabídnout touto formou k prodeji.

Snad případnému kupujícímu udělají tolik radosti jako mě...

...přeji všem krásný den 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)