SIMIRádce

hopley

Profil

Hledáte něco skutečně mimořádného? Klenot plnící přání? Talisman proti strachu?

Tak jste tu správně. Pět let skládám dohromady správné kombinace kamenů a vycházím přitom z vašich osobních (nativních) horoskopů. Noci a noci jsem zakreslovala a psala horoskopy a přemítala, jak s nimi vlastně souvisí drahé kameny. Myslím, že je to tak: Když se ruka dotýká drahého kamene, duše se dotýká hvězd. A pustila jsem se do práce, do psaní drahokamových receptur. A nakoupila jsem drahé kameny, rudy a minerály padesáti druhů a chopila jsem se rašple, dlátka, brusných papírů a houbiček, štětečků i vrtáčků, kleští, vrtačky,, abych pro vás vytvořila talismany, Orgonity od Hopley.
Odtud tedy plyne férová nabídka: získáte kus ruční práce, hrst drahých kamenů a špetku toho umění, co je dáno shůry a něco navíc: Přijde to k vám v dárkovém balení s návodem, afirmací receptury a s popisem kamenů. Opatrujte to s láskou a záměrem, dřímou v tom balíčku Vaše přání.


Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Talismany z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické předměty s drahými kameny. Vibrace kamenů jsou ve vztahu se záměrem, progresí. Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.

Platím soc, zdrav, paní účetní, daně. Nejsem plátce DPH. Vystavuji faktury. IČ: 73713473. Jsem registrována na puncovním úřadě. Jsem autorem textů, fotografií a talismanů.
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®


Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)