SIMIRádce

hotaha

Profil


Výprodej v kategorii richelieu ubrusy!!! 30% sleva!!! Použijte slevový kod 301da-27f37-8ad35....smileysmileysmileysmileysmileyJmenuji se Hanka Hotárková a celý život žiji na jižní Moravě.

Moje dlouholeté zkušenosti (29 let praxe) a poměrně velký  zájem o techniku richelieu mne přinutily, abych založila živnost.

Vyrábím převážně na zakázku podle přání zákazníka, ale je možné si vybrat i hotové výrobky. Většinou mne oslovují soukromé osoby, ale vyráběla jsem i pro pražský hotel Hoffmeister (prostírání pro jejich restauraci Ada).

U všech výrobků se jedná pouze o ruční výrobu, proto je každý kousek originál.

Mezi moje zákazníky patří především ženy, ale nakupují i muži.

Většinou se jedná o dárky k významným životním jubileum, nebo o hodnotnější dárky k Vánocům. Spousta výrobků odchází také do ciziny jako dárky symbolizující českou ruční práci.

Mé výrobky jsou v Anglii, Severním Irsku, Spojených státech, Francii, Tunisku i na Aljašce.  Jsou to většinou ubrusy atypických rozměrů na přání  a vánoční ozdoby.

Poslední dobou moje výrobky zdobí spoustu chaloupek ve starém stylu. I nové roubenky si zaslouží krásnou ruční práci.

Málokdo ví, že "richelieu" - dnes tolik oblíbená a stále vyhledávaná zvláštní technika prolamovaného vyšívání - byl kdysi název ozdobného krajkového nákrčníku, který své pojmenování dostal po Jeanu Armandu Richelieu, kardinálu Ludvíka XIII.

Zabývám se především vyšíváním richelieu, ale abych neměla před sebou pořád jenom bílou, tak si někdy odskočím k jiným barevným technikám...TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)