SIMIRádce

ianci

Profil

Zdravím všechny příznivce ručních prací

Patřím k lidem, kteří potřebují občas (nebo spíš stále častěji) zaměstnat také ruce, a tak pořád něco motám, s něčím si hraju, zkrátka si užívám tvořeníčka.

Nerada dělám stejné věci (a když už po mně někdo chce „totéž“, pokouším se do výrobku propašovat alespoň nějakou odlišnost), proto neustále někam strkám nos (tedy co se ručních prací týká J) nebo koukám jiným tvořilkám a tvořílkům přes rameno: snažím se objevovat další a další techniky a postupy. Vypátrám-li něco nového, hned musím vyzkoušet, co všechno se dá zkombinovat a jak to skloubit s tím, co dělám už dlouho… a své výrobky pak vnucuji rodině, kamarádům a přítelkyním… jenže to dělám tolik let, že někteří jsou už „trochu“ zahlceni, zkouším tedy nalákat a lapit do svých sítí další oběti. 

Pokusím se vám postupně nabídnout věcičky pro radost - nejčastěji pro dívky a dámy, ale určitě se objeví i pár nápadů pro pány nebo jako doplněk do bytu. A protože mám pár dalších věcí rozdělaných, určitě vás svých nápadů neušetřím {#emotions_dlg.rose2}.

Potěší mě, pokud některý z mých výtvorů udělá radost i někomu z vás - alespoň takovou, jakou mám já, když něco šmodrchám. 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)