SIMIRádce

ideaface pipe design

Profil

Pro začátek krátké představení:

Jmenuji se Tomáš Mrkvica a pocházím z malé jihomoravské vesničky jménem Uherčice (hustopečsko). Vesnička je to krásná, ale pro mé vzletné myšlenky(ideaface=tvář myšlenky) se stala časem malá. Tak jsem začal podnikat krátké výlety, později delší, až jsem jednoho dne natrvalo přesídlil do Prahy. V Praze jsem však dlouho nezůstal. Při jedné zimní cestě vlakem jsem potkal osudovou ženu. Ženu která mne velmi inspiruje a díky které mám odvahu realizovat své sny. A tak jsem opět změnil místo pobytu, snad už natrvalo do Hradce Králové. Po pár neúspěšných nápadech "něco" vyrábět, jsem zakotvil právě u výroby industriálně působícího nábytku z materiálu na první pohled nevšedního, na druhý však velmi praktického a trvalého, vododvodních trubek. Po pár prototypech mohu směle říci že myšlenka byla správná.  Zda se cíl zdařil už nechám na vašem posouzení.

Uvítám tak jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, doporučení, prostě cokoliv co ve výsledku bude přínosem hlavně pro vás, pro uživatele simíry.

 

                                Své nápady realizuji za doprovodu RÁDIA 1  www.radio1.cz

 

Pokud zrovna nemáte doma šikovného kutila, který by Vám poličky nebo garnýže ke zdi přivrtal, můžete se obrátit na mě. Celá ČR.

 

Tomáš Mrkvica

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)