SIMIRádce

igatex

Profil

Jmenuji se Jarmila Měkynová, tímto vás vítám ve svém virtuálním obchodě a jsem ráda, že jste mně navštívili. Pletením a háčkováním se zabývám téměř celý život  a tento koníček jsem spojila i se svým zaměstnáním, protože provozuji už přes 20 let ve Františkových Lázních dva kamenné obchody s textilní galanterií, doplňky a oblečením, kde můžete mnou vyrobené originály ručně pleteného nebo háčkovaného oblečení a doplňků vidět osobně. Otevírací doba těchto je denně vč. sobot a nedělí . A samozřejmě mně moc těší, že teoreticky můžete potkat "mojí " čepici, šálu, halenku nebo svetr i různě po světě, protože spousta věcí putovala do Belgie, Holandska, Švýcarska, Itálie, Rakouska, USA a v největším objemu do Německa . Krom obchodů kamenných je  v provozu už pár let i obchod internetový. Pokud chcete nahlédnout , jak to u nás vypadá, pár fotek najdete ve fotogalerii na mých stránkách. 

 Jsem plátce DPH, takže daňový doklad je samozřejmostí.

Pletené nebo háčkované věci jsou z 95 % mé nápady, neboť jsem permanentně tvořící vodnář, vidím přízi a okamžitě mi jede hlavou několik možností , co z  ní udělat...  U  zbylých se nechám inspirovat obrázkem v časopise nebo zajímavé oblečení na někom vidím vzhledem k velikému množství mých " lázeňských" ,  převážně německých zákaznic. Díky  pravidelnému přísunu  mnoha zahraničních časopisů na ruční práce,  stále sleduji módní trendy a proto vždy najdete aktuálně zařazené výrobky

 Materiály používám pouze  kvalitní  - od různých renomovaných zahraničních výrobců jako je  Lang garn, On-line,  RICO design, Schachenmayr, Austermann, Pro lana, Drops,  Lamana, Mondial  atd. . Nejsem příznivcem levných acrylů, takže tento materiál u mně najdete opravdu jen minimálně.  Jak už jste  jistě zjistili, každý můj výrobek je originál, vždy se něčím liší, nejsou dva stejné, nemůžete potkat duplicitní kopii . V popiskách u  zboží uvádím složení, protože mnozí na těle vše nesnesou. Všechny mé výrobky jsou značeny  visačkou , kterou vždy najdete u zboží. 

Samozřejmě se také může stát, že tady  u mně nějaký výrobek zahlédnete a než se rozmyslíte, už tu zase není, protože se prodal jinde a musela jsem ho tedy smáznout z nabídky (týká se zejména čepic ). V tomto případě mně kontaktujte vnitřní poštou a bude-li to v mých silách , zkusíme najít nějaké řešení.

V případě, že byste měli nějaké dotazy ať už týkající se výrobků nebo i obrovského sortimentu naší i dovozové galanterie a pletacích přízí, kontaktujte mně přes poštu , samozřejmě ráda odpovím. Sortiment je opravdu rozsáhlý, momentálně jsme někde na 3500 artiklech a samozřejmě budou další novinky.

P.S. Za zimní sezónu prodám celkově okolo 450-500 ks čepic a baretů, které musím vyrobit, nezbývá mi nic jiného, než dělat průběžně (v zimě, v létě)  a vám je nechám v nabídce celoročně. Takže až najdete zimní čepici zařazenou např. 5.července, fakt jsem se nezbláznila :-))

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)