SIMIRádce

irus

Profil

Dobrý den, zdravím všechny, kdo zavítali ať už v rámci hledání, nebo jen brouzdání do mého obchůdku Usmívající se. Jmenuji se Irena a ruční práce, tvoření a vymýšlení, miluji už od malička. A tak nemohlo být jinak a vystudovala jsem Střední školu designu a módy v Prostějově (dříve Střední průmyslová škola oděvní Mrkající ). Po studiích jsem dlouhou dobu pracovala v oboru, ve firmě zabývající se šitím luxusních kožených oděvů, převážně pro zahraniční klientelu. Ale jak už to tak bývá, firma pomalu měnila svůj program, práce přestala být zajímavá a naplňující a tak jsem se rozhodla začít znovu a jinak a jinde. Dnes, mimo jiné, šiji i na zakázku  a ohromně mě baví vymýšlet stále něco nového, hledat se svými zákazníky to nejlepší, brouzdat v materiálech - no prostě se ,,kreativně vyžít" - tak proto se vůbec neostýchejte ve vašich přáních, klidně si vymýšlejte, mě to prostě baví S vyplazeným jazykem. Všechny výrobky jsou zparcované s největší pečlivostí, profesionálně, tak, aby byly pohledné nejen z vrchu, ale i z vnitřních i spodních stran. Šiji na profesionálních šicích strojích, samozřejmostí je veškeré začištění na owerlocku. Díky Simiře a Vám všem, moji milý zákazníčci, příznivci, ale i náhodní hosté, kteří ke mě rádi zavítáte, si můžu plnit svůj sen a věnovat se práci, která mě baví a naplňuje a je to na mých výrobcích doufám vidět.

Tak buďte u mě vítáni, a kdyby se Vám líbilo cokoliv i z prodaného zboží, barevně, typově, klidně napište a určitě něco vymyslíme :-). Krásný den všem, Irena

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)