SIMIRádce

iwannaw

Profil

Ráda bych Vám popřála krásný den, večer a některým i noc {#emotions_dlg.rose2} Moje jméno je Ivana a věnuji se tvorbě květů v různých variacích. Všechny mé květy jsou mnou ručně vyrobené a dozdobené.  Hodí se nejen k společenským příležitostem, ale i k dennímu nošení. Jejich hlavním posláním je každou z Vás potěšit, aspoň pohledem zde nebo také jako jejich novou majitelku Mrkající

 

MÉ KOUSKY JSOU URČENY PRO KAŽDOU ŽENU ČI DÍVKU, KTERÁ SE NEBOJÍ ZDŮRAZNIT SVOJI PŘIROZENOU KRÁSU A PODTRHNOUT SVŮJ STYL .-)

 

Pokud si budete přát, ráda Vám vše vyrobím do kompletů a setů. Jestli Vás něco zaujalo a chtěli by jste i něco z již prodaného, nebo v jiné variaci, velikosti, barvě či barevné kombinaci, tak neváhejte a kontaktujte mě vnitřní poštou. Ráda, pokud to bude možné (dostupnost materiálu apod.) Vám vyhovím a zhotovím dle Vašeho přání, v co nejkratším termínu dle dohody.

!!!!!DĚKUJI, ŽE RESPEKTUJETE AUTORSKÉ NÁPADY A NEKOPÍRUJETE!!   

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou doporučeně, obvykle v bublinkové obálce, v co nejkratším termínu po obdržení platby na účet. V Praze je po dohodě možný i osobní odběr bez poštovného - kontaktujte mě vnitřní poštou. Na dobírku zboží nezasílám. Děkuji za pochopení.
TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)