SIMIRádce

jane art

Profil

Dobrý den, jmenuji se Jana Hlínová a tvořím pod značkou Jane Art....tímto Vás vítám na svém profilu....
 TVORBA CEN:

Cena za materiál je nedílnou součástí ceny výrobku. Z tohoto důvodu může docházet k rozdílu ceny u stejného střihu výrobku, stejně náročného na výrobu, ale z jiného materiálu. Látky odebíráme od více dodavatelů, různé materiály jsou jinak náročné na výrobu a  proto mohou být i velké rozdíly v  ceně. Někdy se ten rozdíl pohybuje i 100% za metr látky. Proto ty různé ceny u stejných střihů výrobků.....rozdíl nedělá cena za práci, ale právě za použitý materiál. Děkujeme za pochopení

 

Obchodní podmínky

POŠTOVNÉ:

Pokud Vaše objednávka přesáhne částku 3.000,- platíme poštovné my. Poštovné pak bude vynulováno při přijetí objednávky. Kdyby došlo k vrácení zboží u objednávky nad 3.000,- poštovné se odečte od celkové částky,která se zašle na Váš účet. Poštovné se také odečte od částky za část vráceného zboží, pokud se tím objednávka sníží pod 3.000,-. Děkujeme za pochopení.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ :

Zboží lze do 14 dnů vrátit nepoškozené, zabalené a zaslané na naší adresu. Je však nutné nás předem informovat. Hned po jeho přijetí peníze zasíláme na Váš účet. Zboží vyráběné na zakázku   zpět nepřijímáme. Jedná se o zakázkové šití a to vrátit nelze. Zpět přijímáme jen zboží z aktuální nabídky.

ŠITÍ NA ZAKÁZKU:

Před zadáním zakázkové objednávky do výroby je třeba si uvědomit, že se jedná o originální tvorbu a žádný výrobek nebude 100% stejný jako výrobek podle, ketrého se zakázka bude vyrábět. Ale naší snahou bude se předloze co nejvíce přiblížit.

U zboží šitého na zakázku  se specifickými požadavky ( např. vlastní aplikační návrhy, jiná kombinace barev, velikost do 36 a naopak velikost nad 44   ) je nutná záloha ve výši 30 % z celkové ceny výrobku. Pokud dojde již k rozpracování nebo ušití zakázky a přesto se zákazník rozhodne od objednávky odstoupit, záloha  ve výši 30% z celkové ceny výrobku se nevrací. Tato záloha je cena materiálu.....vše potřebné se dohodne předem vnitřní poštou. Pokud chcete zaslat ústřižek látky, ze které se bude výrobek šít...napište, rádi zašleme.

 

PRO ZÁKAZNÍKY ZE SLOVENSKA:

Máme účet zřízen u Fio banky, takže převod měny je bez poplatku.

Objednáním zboží v e-shopu je každá objednávka závazná dle našich obchodních podmínek a kupující přijímá tyto obchodní podmínky vyhlášené prodávajícím.

Objednávkou, kterou učiníte, souhlasíte s podmínkami uvedené v tomto profilu.

Kdyby něco, tak napište:)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)