SIMIRádce

jatefu

Profil

Andělka- výška 100cm

           Přeji krásný den všem,které zajímá originální ,ruční práce , a zároveň vás vítám v našem obchůdku Usmívající se Jmenuji se Jana Fučíková a keramika ,dá se říci , je můj život...Celý život mě provází a neumím si svoje dny bez" kamrádky hlíny" ani představit Usmívající se.

Už jako asi dvouletá holčička, která by si měla  spůsobně hrát v písku, jsem si raději hrála s blátem- umíte si jistě živě představit, jak jsem v růžových šatičkách asi vypadala.Zamračený{#emotions_dlg.rehot}.. ...O dva roky později, když už se můj obzor rozšířil dál za náš dvůr, jsem si potají chodila kopat hlínu za naši vesnici-kdosi mi nakukal,že z této hlíny plné kamenů dělali dříve cihly a to bylo něco pro mě Mrkající hlínu jsem si přecedila a nechala trochu odtuhnout a už se vesele modelovalo- některé postavičky mám dodnes...

A moje výroba se postupně zdokonalovala...v šesti letech už jsem vesele pálila svoji keramiku v našich kamnech na dřevo v kuchyni, a světe div se- ono se to vypálilo a ani jsme nevyhořeli!!! Pak už to šlo dál a dál -jíl už jsem si kolem osmého roku těžila v rybníce a pálilo se v otevřeném ohništi, ne vždy to bylo úspěšné ,ale tuze mě to bavilo.

Andělka výška 100 cm

---Když jsem si podala přihlášku na Střední průmyslovou školu do Bechyně, nikdo se ani nedivil...Absolvovala jsem úspěšně v roce 2002 a od té doby se keramice věnuji cele, už nejenom jako koníčku.

Najednou se člověk dostane do úplně jiného světa...Světa fantazie, světa kde může snít a zároveň být vzhůru a věci kolem něj najednou nabývají úplně jiný rozměr...Do tohoto světa se velmi ráda vracím a co víc , prolíná se i do mého každodenního života. Najednou člověk zjistí, že si všímá i úplně obyčejných věcí a vidí je nakonec úplně jinak.

Sošky a plastiky do zadrady tvořím z vysocepáleného šamotu - nad 1200C tudíž jsou mrazuvzdorné :-)Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)