SIMIRádce

jena

Profil

 

Můj svět barev a hedvábí

I já patřím k těm, které uchvátila malba na přírodní hedvábí. Hltala jsem odborné publikace, absolvovala řadu kurzů a své teoretické poznatky jsem prostřednictvím štětců a barev měnila z experimentů ve zkušenosti. Malba na hedvábí je mým koníčkem od r. 2004, a stále je co objevovat a čemu se učit. V roce 2015 jsem si splnila sen a přímo v Číně jsem se seznámila s výrobou a zpracováním hedvábí.
Mé hedvábné doplňky nosí zákazníci v České a Slovenské republice a rozlétly se i do světa: do Německa, Rakouska, Švýcarska, Litvy, Ruska, severní Afriky, Číny, Kanady, USA včetně Aljašky, do Mexika a také daleké Tasmánie... K malbě používám profesionální barviva, která jsou určena speciálně k malbě na přírodní hedvábí a která jsou zdravotně nezávadná. Každý kus je signovaný originál a je opatřen autorskou visačkou s certifikátem pravosti a návodem k ošetřování výrobku v českém, anglickém, ruském a německém jazyce, na vyžádání ve španělštině. V roce 2012 se mi podařilo získat na své výrobky regionální značku a následně každé 2 roky ji obhájit. Každý můj výrobek je proto označen "Zápraží Originální produkt" - certifikovanou značkou regionu za Prahou.

Ráda Vám na zakázku namaluji šátek či šálu k Vašemu oblíbenému oděvu nebo ke kabelce.

Welcome to my art gallery where I offer you self-designed art on natural silk. Professional dyes I use are of a high quality, fixed in steam so that silk keeps its natural smoothness. Each item is washed and ironed after fixing. Will be delivered to you with a certificate of originality and istructions for use in English, Czech, German and Russian (in Spanish upon request).
These LIP products bear the regional brand ZÁPRAŽÍ (round Prague) - see brand logo below. Local Identity Product (LIP) means sustainable support systems for comunities and regional products in Europe.

Hedvábným výrobkům nabízeným v této galerii byla udělena certifikovaná regionální značka ZÁPRAŽÍ (originální produkt z regionu za Prahou). Certifikované výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, originalitou postupů a vzorů, vysokým podílem ruční práce (v mém případě 100%) a šetrností k přírodě. Výrobky zde zakoupené jsou označeny touto etiketou: 

 

 

 

 

 

 

Značka Zápraží znázorňuje košatý strom jako symbol rozmanitých tradic a řemesel kraje za Prahou.

Při současném objednání dvou nebo tří položek z nabídky budou všechny doručeny v jedné zásilce = poštovné a balné je 100,- Kč. Také je možné po domluvě osobní převzetí v Praze.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)