SIMIRádce

joli petit

Profil

Joli Petit je mladá česká značka, která šije nejen pro děti. Chceme, aby naše produkty byly praktické, zároveň však krásné a především kvalitní.Vyrábíme je s ohledem na přírodu, protože ji máme rádi!

Pro naše výrobky velmi pečlivě volíme materiál a stejně si dáváme záležet také na samotném zpracování.

Všechny materiály jsou pečlivě vybírány s ohledem na jejich funkční vlastnosti a přírodní původ. Dbáme na to, aby většina námi používaných materiálů vznikala šetrným způsobem. V našem obchůdku tedy naleznete postupem času mimo jiné i organickou bavlnu, bio bambus a bio merino.Zajímají vás tyto látky podrobněji? Navštivte náš blog.

Pro snadnější orientaci označujeme výrobky těmito grafickými symboly:


 Veškeré látky na výrobcích určených přímo dětem ponesou certifikát Öko-tex pro děti do 3 let, který dokládá, že produkty při výrobním procesu nejsou napuštěny, ani neobsahují žádnou chemickou látku, která by mohla poškodit lidské zdraví. Některé však ponesou i certifikát GOTS - nejznámější a nejuznávanější mezinárodní certifikát označující bio textil. Přísná kritéria zohledňují celý proces výroby - od zpracování výchozího materiálu až po balení a distribuci hotového výrobku. A to jak z ekologického, tak i ze sociálního a etického hlediska.

S radostí můžeme říci, že většina těchto látek má českého výrobce.

 Látky ze 100% mercerované bavlny (renforcé) s atraktivními vzory nakupujeme od prestižních zahraničních návrhářů a tiskařských firemTotožné vzory používáme pouze ve velmi omezeném množství. Může se tedy stát, že právě váš výrobek bude originál!

Tato bavlna odolává častému používání a praní, takže si zachovává jak svou pevnost, tak nádherné barvy. A to je pro dětské výrobky naprosto ideální.Dalšími výhodami této bavlny je hustota a měkkost. Nepodléhá ani bělící schopnosti slunečních paprsků.

Samotné šití provádějí vyučené švadlenky (mám k nim obrovskou úctu pro jejich úžasně pečlivou práci, trpělivosti při ní a příjemnou ochotu vyhovět každému mému požadavku) z ručně stříhaných látek.

To díky nim jsou všechny naše produkty zpracovány precizně, za což si zaslouží velké poděkování!

Všechny výrobky nejprve testujeme a až poté je nabízíme vám, našim zákazníkům. Věříme, že jejich zpracování ocení především vaši potomci, ale také vy samy a v neposlední řadě matička země.

 

PRO VÁŠ DOBRÝ POCIT. PRO RADOST. PRO PŘÍRODU.

Přeji vám příjemné nakupování, Lucie Vašinová.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)