SIMIRádce

kacenkabrno

Profil

Odměnou a radostí je přivítat Vás v galerii autorských obrázků a všelikého tvorboví.

Ty z Vás, kteří mají otevřená srdíčka, jsou hledající, Ty kdož přestali hledat a rozhodli se začít Tvořit /svůj život, přítomnost/, Ty kdož tvoří, Ty kdož milují barvy a jejich nádhernou a laskavou energii, Ty kdož mají pouhé nutkání, aby jejich oko a duše byla pohlazena "něčím" jim blízkým,..................pro VÁS jsou zde

MEDITAČNĚ - LÉČIVÉ OBRAZY  /ENERGETICKÉ OBRAZY/

jejichž zpětnou vazbou je láska, harmonie, pochopení, uvolnění, duchovní růst, otevření srdcí, léčení, touha jít dál, učit se a učit, uzdravení, ............. . Přijměte pozvání do jejich vnitřního světa a nechte na sebe působit jejich barvy a symboly, které Vás NE NÁHODOU oslovily a přivedly do mé Galerie.

Mnoho let se zajímám o různé alternativní směry, které se vzájemně doplňují. Jsem též vizážistkou a stylistkou a stále s novým úžasem díky této práci pozoruji jak dokonale je propojen lidský interiér /duše/ a exteriér /vizáž, vzhled/. Ve chvíli, kdy s klientem obojí harmonicky propojíme, dochází k zázrakům. Zázrakům zvané SEBE VĚDOMÍ. Je nádherné vnímat, jak tito lidé kvetou a rozvíjí své MOŽNOSTI. Miluji přírodu, její podstatu, vše co z ní vychází, barvy a vše co je možné s nimi zažít, lidičky, kteří to myslí vážně a umí bo chtějí umět, poctivou práci, která vychází ze srdce, vůni dřeva, skořice, upečených perníčků, makrobiotiku, zrní a zeleninu, klavír, jazz, cimbálovou hudbu, Ninu Simone, kolečkové brusle, babí léto, tradice, folkloriku, řezbářství, řemesla, sílu kamenů a stromů, kouzlo nezapomenutelných chvil.

Narodila jsem se v roce 1976 a v současné době bydlím v zelené Chocni se svou rodinou a báječnými syny Vojtíškem a Matyáškem. Tvorba mě provází již od dětství v různých podobách od hliněných prvotin ve "výtvarce", přes zdobení perníčků a vizovického pečiva, drobné perokresby s motivy malebného dětského světa, domečků a náměstíček, kresbu tužkou, kdy jsem cca 2 roky nemalovala nic jiného než JABLÍČKA /v té době jsem nemohla uniknout poznámkám, že to u nás vypadá jako v moštárničce, všude byly "JABKA", co naplat MĚLO TO TAK BÝTUsmívající se/ až po pocitovou a alternativní tvorbu, kdy společně s pastelkou, temperou, akrylem, pastelem,.... maluji vnitřní svět.

 

Těším se na setkání s Vámi

Kacenkabrno

Na závěr přicházím s prosbou, všechny výrobky v Galerii jsou mou AUTORSKOU TVORBOU, prosím o akceptování tohoto faktu a přijměte mé poděkování.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)