SIMIRádce

kasitera

Profil

Vítáme Vás v našem obchůdku,

dovolte nám, abychom Vám představili a zároveň nabídli naše šperky z bezolovnatého cínu. Zvířecí říše je nám blízká, a to se odráží v naší tvorbě.

Šperky, které jsou již prodané, není problém pro Vás vyrobit znovu. Je pochopitelné, že nebude zcela identický a také kamínek nebude mít úplně stejný tvar. V některých případech je možné vložit kamínek, který si vyberete z námi zaslané nabídky. Po zhotovení objednávky Vám bude zaslána fotografie. Když se Vám bude šperk líbit, zboží zašleme. U dostupných šperků platí: To co vidíte, to obdržíte.

Všechny šperky jsou patinovány a ošetřeny antioxidantem. Při výrobě šperků nepožíváme žádné komponenty ani odlitky. Veškeré šperky jsou dělány ručně. K objednávkám posíláme i krátký návod, jak pečovat o šperky. Doporučujeme si návod přečíst. Šperk Vám tak bude přinášet radost po dlouhou dobu.

Každý šperk je posílán se závěsem (pokud je k nošení na krku určen) ve standardní délce 45cm s 5cm prodlužovacího řetízku. Součástí zásilky je i pěkná dárková krabička.

Jsme z Hradce Králové. A tak je možné předání šperku osobně, pokud to máte blízko či při cestě. Vyhnete se tak poštovnému.

Tak ať se Vám v našem obchůdku líbí. No, a ať se potom líbíte Vy.

Šperky jsou baleny do pěkných dárkových krabiček a poté do bublinkové obálky. Zboží je zasíláno doporučeně českou poštou. Poštovné do ČR je 50kč. Nepoužité a nepoškozené zboží je možné vrátit do 14 dní od zakoupení.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)