SIMIRádce

katerina atelier

Profil

Před mnoha lety jsem hledala vhodný textilní materiál pro jednu interiérovou realizaci a potkala jsem HEDVÁBÍ. Materiál prověřený tisíciletími, kterému jsem zcela propadla.

Zpočátku jsem na hedvábí malovala obrazy, které jsem nakonec uvolnila z rámu a pověsila si je na krk. Dodnes k malbě šál a šátků přistupuji trochu jako k malbě obrazu a baví mě, že často nic nebrání tomu, aby se k nim rám znovu kdykoliv vrátil.

HEDVÁBÍ mě dodnes překvapuje a fascinuje. Má vlastnosti, které nemá žádné jiné přírodní vlákno. Je neobyčejně pevné, pružné a skvěle absorbuje vlhkost. Je vzdušné a úžasně chrání před změnami teplot.

Nabízím Vám autorské šály, šátky, parea ze 100% hedvábí a kurzy malby na hedvábí, které podle vlastní metodiky vedu v Ateliéru hedvábí již od roku 1998.

Šály a šátky z hedvábí nevycházejí z módy! Jsou lehké, hebké, přirozeně lesklé a mají vynikající absorpční schopnosti. V létě Vás ochladí a v zimě zahřejí! Navozují pocit luxusu, a přesto nejsou nedostupné.

U ručně malovaného hedvábí oceníte nejen jedinečné vlastnosti tohoto materiálu, ale především NEOPAKOVATELNOST VZORU a ORIGINALITU.


K malbě používám vysoce kvalitní stálobarevná barviva, která fixuji párou. Tento způsob fixace umožňuje barvivu proniknout až do vlákna a barvivo nezůstává na povrchu jako barva. Díky tomu si hedvábí i po fixaci uchovává svou hebkost a přirozený lesk. Všechny šály a šátky jsou ručně lemovány.

Ke každé zásilce přikládám kartičku potvrzující, že jde o autorskou práci a také návod na správnou údržbu hedvábí.

Přitahují mě věci s příběhem. Těší mě, že mé šály a šátky cestují po celém světě a přála bych si, aby byly vždy spojovány jen s těmi nejkrásnějšími vzpomínkami a emocemi.

Děkuji Vám za návštěvu a přeji hezký den!

Kateřina


Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)