SIMIRádce

katrincola

Profil

     Jmenuji se Kateřina, mám tři děti a manžela a už od dětství mě baví tvořit...cokoliv...přeskakuji od pletení k vyšívání, občas zaskočím k šití, patchworku, sem-tam něco nabatikuji, obarvím, odbarvím, namaluju, natřu, přetřu... a teď momentálně víc než kdy jindy skáču od techniky k technice, protože moje děti potřebují bryndáčky, oblečky, ručníčky, čepičky, kabátky, chtějí se tulit k polštářkům, šmudlat usínáčky a povalovat se na měkoučkých dekách a vlézt si do postele pod přehoz. Jsem na mateřské se svými dvěma dcerami, dvouletou Zuzankou a skoro roční Eliškou, které mi slouží i jako modelky, i Vy se s nimi v mých nabídkách setkáte. Pro třináctiletého syna Alexandra zase jiný sortiment, tulící polštářky už pro něj nejsou, ale taška na věci na tréking či obal na telefon...to by ho mohlo zajímat a i Vaše dospívající. Bude tu něco i pro Vás a možná....později i pro muže, uvidíme ;-). Teď aktuálně zařazuji čepičky, šály, nákrčníky a další zimní doplňky pletené i háčkované.
Teď momentálně se snažím proniknout do tajů strojového pletení na dvoulůžkových strojích Dopleta a Silver Reed

     Technik je milion a já každý den objevuji nové a nové nápady, takže se nabídka bude rozšiřovat a jistě i díky mým dětem a rodině vyvíjet v čase. Sledujte proto můj profil, aby Vám něco důležitého neuniklo.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)