SIMIRádce

katslana

Profil

Nabízím Vám ručně malovaný a batikovaný textil: Trička, tílka, tuniky, mikiny, tašky. Malováno je na kvalitní český i zahraniční textil. Používáme kvalitní francouzské barvy. Veškerý textil je zažehlený a zafixovaný. Ke každému zakoupenému zboží Vám přiložíme návod na údržbu. Perte na 40 stupňů Celsia a žehlete na střední stupeň-bavlna. Posílám v bublinkových obálkách.

Vítám Vás u mě v mém obchůdku. Jsem moc ráda, že jste se ke mě zatoulali :)

Vyučená v oboru nejsem, zabývala jsem se úplně něčím jiným, ale vždy mě bavilo pracovat rukama, tvořit a hlavně malovat. To je moje životní vášeň. Začínalo to v dětství fixkama, pastelkama, vodovkama(ještě ty kulaté,patrové:), poté akrylové malby. Malbě jsem se vzdálila v pubertě, ale pak přišla jedna těžká životní událost, která mě díkybohu donutila se vrtnout k něčemu, co mě vždy uklidňovalo a naplňovalo. Bydlíme s přítelem v krásném malém dřevěném domečku na vesnici, na zahradě potůček, ale v bezpečné vzdálenosti:) kde je spousta inspirace a klidu. Máme 3 pejsky, kteří jsou moje druhá záliba a 1 králíčka, takže je o zábavu postaráno. Doufám, že se tu s Vámi budu potkávat častěji.    Krásný sluníčkový den Všem a úsměv na tváři:)Perte prosím trička max. na 40 stupňů Celsia.  Prvně raději perte v ruce odděleně a poté můžete v pračce jako jemné prádlo. Žehlit po rubu a na střední stupeň-bavlna. Moc Vám děkuji.

Návod vždy přiložím k tričku, ale raději píši i zde:)

Způsob dopravy
Zasílám českou poštou jako doporučený balíček v bublinkových obalkách,pokud je větší množství zakoupeného zboží,tak v krabici:)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)