SIMIRádce

katyv baby

Profil

Dobrý den,

vítám vás na svém novém profilu věnovaném pouze dětem a plenkování :D

Jmenuji se Kateřina a již od mala se věnuji ručním pracím - vyšívání, bižuterie, háčkování - oděvní průmyslovka tedy byla jasná volba. Věnuji se zakázkové výrobě oděvů, např sukní, halenek, mám za sebou i svatební šaty.

Asi před rokem mě uchvátilo moderní plenkování, začala jsem šít pro kamarádky, teď nabízím své výrobky i vám ostatním na internetu. Brzy je začnu konečně používat i na svoje miminko a mým snem je šít plenky a kojenecké věci i do obchůdků. :D

 

Dodací doba je okolo 1 týdne

 

Péče o svrchní kalhotky : praní max na 40 stupňů, neždímat v ruce kroucením

Péče o pleny: praní max na 60 stupňů, nežehlit, nebělit, nepoužívat aviváž - tím vším by se zničily vlastnosti bambusového vlákna.

 

Přeji příjemný nákup a spokojenost

Kateřina

Bižuterii a módu naleznete stále na účtě katyv

 

 

Zajímavý článek z novin :

JAK UŠETŘIT TISÍCE ZA DĚTSKÉ PLENY??

Jak můžete ušetřit za dětské pleny, které na začátku roku skokově zdražily tím, že přešly ze snížené do základní sazby DPH?

Nejprve byste si měli odpovědět na otázku, na čem vlastně chcete ušetřit. Na práci a času? Nebo na penězích? Pokud na financích, začněte uvažovat o nákupu látkových plen. Můžete díky tomu ušetřit až tisíce korun! Pořizovací náklady na látkové pleny jsou sice větší, ale celkově vás vyjdou levněji. V průbehu plenkového období vašeho dítěte totiž už pak utratíte jen minimum. Na druhou stranu musíte počítat s časem a námahou navíc při praní špinavých plen. Pokud se rozhodnete pro levnější variantu klasických čtvercových plen v kombinaci s nepropustnými svrchními kalhotkami, utratíte cca 5000 Kč. Ve výbavě byste měli mít alespoň 60 látkových plen a zhruba troje svrchní kalhotky. Připočítáme i pát rolí separačních plenek - 100 ks cca 150 Kč. Náklady na praní za tři roky spočítali propagátoři látkových plen na 3500 až 5000 Kč. Celkově vás to tedy vyjde na zhruba 10 000 Kč na jedno dítě.

V případě že chcete do svého dítka investovat o něco více a pořídíte mumoderní látkové pleny, musíte počítat s vyšší investicí, celkově vás to vyjde na 13 000 Kč..

Pokud používáte jednorázové pleny, utratíte za jedno dítě zhruba 18 000 Kč.

Už zde je jasná úspora. V případě že potřebujete plenky pro více dětí, můžete ušetřit až desetitisíce korun!!!!!! V případě dvou dětí je rozdíl mezi čtvercovými a jednorázovými plenkami až 21 tisíc korun

Pramen : Mediafax

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)