SIMIRádce

kovarina

Profil

Lubomír Kotalík

umělecký kovář

„Cokoliv od hřebíku po rozhlednu.“

Umělecké kovářství Kotalík Volduchy se zabývá výrobou tradičních kovářských výrobků převážně na zakázku. Jedná se o kovářsky zhotovované bytové doplňky a nábytek, svícny, krbové nářadí a příslušenství ke krbu, kliky, stoly, postele, židle, lustry, rámy na zrcadla a obrazy. Pro exteriér zhotovuji vrata, ploty, zábradlí, vývěsní štíty, klepadla, zvonice. Samozřejmostí jsou i opravy nářadí (sekery, krumpáče, oškrty, sekáče), provádím kování, kalení, broušení. Na zakázku mohu vyrobit ručně kované nože.

Zajímavostí je ruční hamrování listových per na veterány, lehčí užitková auta a off-road. Nabízím též tradiční povrchovou úpravu čistého železa, speciální kovářské barvy a barvy patinovací.

Zakázky realizuji komplet od prvního náčrtku tužkou až po poslední utažení šroubku. Za svou prací si stojím a poskytuji na ní zákonné záruky.


Rád Vám vytvořím vhodný návrh pro váš interiér či exteriér.

Tak tohle v krámě nekoupíte!

Vaše přání zrealizuji v celém rozsahu – od nakresleného návrhu, až po finální utažení posledního šroubku. Každá vyrobená věc je jedinečným originálním kusem.

Možná si říkáte, proč to nekoupit někde v obchodě. Mají přece podobné věci a o dost levnější.  Podobné jsou a levnější také. Rozhodně se ale nejedná o KOVÁŘSKÉ výrobky. Jsou to výrobky z polotovarů, ze sériové výroby. Jejich cena je nízká většinou díky šetření na materiálu a díky sériové výrobě.

Výrobky od kováře mají jedinečný otisk tvůrce, zároveň  se vyrábí poctivým ručním zpracováním kovu s postupy přetrvávajícími několik století (již od doby železné se toho v kovárnách až tak moc nezměnilo...). Jsou to výrobky na míru zákazníkovi, jeho vkusu, interiéru či exteriéru, pro který je kovaná věc určená. Jsou to věci, které Vám vydrží desítky let a i Vaše děti se z nich budou těšit.

Váš

Lubomír Kotalík - kovář

www.kovarina.czPřidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)